Sartlarineler.com

Watsons Kart Nasıl Alınır, Aktive Edilir? Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Watsons Kart başvurusu nasıl yapılır, nasıl alınır? Watsons Kart sahibiyseniz puan sorgulaması nasıl yapabilirsiniz. Watsons Kart ücretli midir, kullanım süresi ne kadar? Watsons Kart kaybolursa ne yapmalısınız? Watsons Kart’ın avantajları, müşteri hizmetleri numarası, aktive işlemi ve diğer detayları yazımızda hazırladık. Siz de Watsons Kart kullanarak markanın sizlere sunduğu birçok cazip fırsattan faydalanabilirsiniz.

Watsons kart almak ve aktivite etmenin aşamaları vardır. Öncelikle Watsons kartı almak için şubeye gidilir. Üyelik için kişisel bilgiler kasa çalışanı tarafından verilen bilgi formuna doldurulur.

Watsons Kart Nasıl Aktive Edilir?

Watsons kartı aldıktan sonra dört şekilde aktive edilebilir. Bunlar;

  • Müşteri isterse watsons.com.tr sitesine girerek kartını aktive edebilir.
  • Müşteri telefonuna Watsons mobil uygulamasını indirir ve buradan Watsons kartını aktive edebilir.
  • Müşteri bunların dışında en yakın şubeye giderek mağaza içindeki tabletlerden aktive edebilir.
  • Müşteri telefonla 0 850 755 99 87 numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden kartı aktive edebilir.

Müşteri bu dört yoldan kendisi için uygun olan birini tercih eder. SMS olarak aktivasyon kodu gelir. Müşteri bu kodu yukarıda seçtiği uygulamada karşılarına çıkan sayfa da yazarak kartı aktive eder. Kart aktive edildikten sonra karta 250 puan yüklenir. Yapılan harcamalar sonra puanlar 72 saat içerisinde karta yüklenir.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: GRATİS KART NASIL ALINIR?

Kartla yapılan harcamalardan sonra yüklenen puanlar mağazalarda kasa çalışanlarından öğrenilebilir; ya da www.watsons.com.tr sayfasından kişisel giriş yapılarak puan sorgulama yapılabilir.

watsons kart

Watsons Kart

Watsons Kart Almak Ücretli Midir?

Watsons kartını almak için ücret ödenir. Kartı mağazadan alırken sadece 2,5 TL ödeme yapılır.

Watsons Kart Süreli Midir?

Watsons kartlar 3 yıl süre boyunca müşteri tarafından kullanılmazsa kapanır. Bunun sebebi kişisel bilgilerin olduğu bu kartı güvenlik sebepleriyle sistemden silinir.

Puanları Süreli Midir?

Watsons kartla yapılan alışveriş sonucu biriken puanlar, kazanılan yıldan itibaren o yılın Aralık ayı sonuna kadar geçerlidir. Yeni yıl itibariyle kartta biriken puanlar geçerliliğini yitirir.

Watsons Kartın Avantajları Neler?

Watsons kartın avantajları şu şekildedir;

  • Watsons kart ile yapılan her alışverişte para puan birikir. Bu sisteme göre 1 TL’lik alışverişten 1 puan kazanılır.
  • Watsons kartı sahibi müşterilere özel kampanyalar düzenlenir.
  • Kart sahibi müşterilere doğum günlerinde, özel olarak kampanyalar sunar.
  • Watsons mağazalarında satılan markalar, Watsons kart sahibi müşterilere özel indirimlerle satılır.
  • Her yıl sonunda Watsons kart sahiplerine özel fırsatlar sağlar.
İNCELEYEBİLİRSİNİZ: TROY KART NEDİR? 

Watsons Kart Kaybolursa Ne Yapılmalı?

Eğer müşteri Watsons kartını kaybederse, kendisine yakın olan Watsons mağazasına gider. Burada yeni bir kart çıkarttırır. Yeni kartı çıkarttıktan sonra, “Kart bitirme işlemi” ile kaybettiği karttaki tüm puanları yeni karta geçmesine onay verir. Müşteri mağazaya gitmek istemezse 0 850 755 99 87 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak bu işlemi buradan da yapabilir.

Watsons Elite Üye Nasıl Olunur?

Watsons Kart sahibi müşteri elite üye olabilmek için son 12 ay içerisinde Watsons kart ile en az 1,000 TL’lik alışveriş yapmış olması gerekir. Bu alışverişi yapan her kart sahibi müşteri elite üye olma hakkını kazanır. Bu üyelik sadece 12 ay için geçerlidir. Eğer müşteri elite üyesiyken en az 1,000 TL’lik bir alışveriş yaparsa, müşterinin elite üyeliği 12 ay daha devam eder.

Elite Üyelik Nedir?

Watsons, elite üyelik ile müşterilere daha fazla avantajlar sağlar. Örneğin; Watsons markalı ürünlerde elite üyeler için 2 kat puan kazandırır. Doğum günlerinde kart sahiplerine 5 kat puan kazandırırken, elite üyelere 10 kat puan kazandırır. Watsons internet adresinden yapılan alışverişlerde elite üyeliği süresinde kargo ücretsizdir. Elite üyelik hakkında daha detaylı bilgiler https://watsonscard.watsons.com.tr/ adresinden öğrenilebilir.

Watsons Dünyası Nedir?

Watsons dünyası 1841 yılında Hong Kong’ta başladı. Dünyanın en büyük, en geniş kozmetik, sağlık ve temizlik ürünleri müşterilere sunan mağazadır. Türkiye’de Watsons mağazaları 60 ilde bulunur. Ülkemizde 350’ye yakın mağazası bulunmaktadır. Watsons mağazaları, Watsons kartı ile müşterilerine daha iyi hizmetler sunar.


Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri isterse watsons.com sitesine girerek kartını aktive edebilir. Telefonuna Watsons mobil uygulamasını indirir ve buradan Watsons kartını aktive edebilir. Bunların dışında en yakın şubeye giderek mağaza içindeki tabletlerden aktive edebilir. Telefonla 0 850 755 99 87 numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden kartı aktive edebilir.

Watsons kart almak için ücret ödenir. Kartı mağazadan alırken sadece 2,5 TL ödeme yapılır.

Watsons kart 3 yıl süre boyunca müşteri tarafından kullanılmazsa kapanır. Bunun sebebi kişisel bilgilerin olduğu bu kartı güvenlik sebepleriyle sistemden silinir.

Watsons kart ile yapılan alışveriş sonucu biriken puanlar, kazanılan yıldan itibaren o yılın Aralık ayı sonuna kadar geçerlidir. Yeni yıl itibariyle kartta biriken puanlar geçerliliğini yitirir.

Eğer müşteri Watsons kartını kaybederse, kendisine yakın olan Watsons mağazasına gider. Burada yeni bir kart çıkarttırır. Yeni kartı çıkarttıktan sonra, “Kart bitirme işlemi” ile kaybettiği karttaki tüm puanları yeni karta geçmesine onay verir. Müşteri mağazaya gitmek istemezse 0 850 755 99 87 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak bu işlemi buradan da yapabilir.

Watsons Kart sahibi müşteri elite üye olabilmek için son 12 ay içerisinde Watsons kart ile en az 1,000 TL’lik alışveriş yapmış olması gerekir.

Watsons, elite üyelik ile müşterilere daha fazla avantajlar sağlar. Örneğin; Watsons markalı ürünlerde elite üyeler için 2 kat puan kazandırır. Doğum günlerinde Watsons kart sahiplerine 5 kat puan kazandırırken, elite üyelere 10 kat puan kazandırır.

Watsons dünyası 1841 yılında Hong Kong’ta başladı. Dünyanın en büyük, en geniş kozmetik, sağlık ve temizlik ürünleri müşterilere sunan mağazadır. Türkiye’de Watsons mağazaları 60 ilde bulunur.

0 850 755 99 87 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.