Diğer

Tüvtürk Şikâyet Hattı Telefon Numarası – Müşteri Temsilcisi

Tüvtürk şikayet hattı üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşarak dilek, şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı amaçlayan Tüvtürk, Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluştur.

Aynı zamanda uluslararası standartlarda periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü ve tespit hizmeti veren alanında uzman bir kuruluştur.

Farklı iletişim kanallarına sahip olan Tüvtürk şikâyet hattı üzerinden tüm bilgi, dilek ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

 

Tüvtürk Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Tüvtürk Şikâyet Hattı

Tüvtürk şikâyet hattı telefon numarası ile çağrı merkezine ulaşabilir, şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Bilgi, itiraz ve şikâyetlerinizi Tüvtürk müşteri hizmetleri bölümünde yer alan iletişim formunu doldurarak ya da şikâyet hattı telefon numarasını kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde iletebilirsiniz.

Pazar günü dışında haftanın 6 günü 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veren Tüvtürk çağrı merkezini arayarak şikâyetlerinizi iletebilir, şikâyetlerinizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Tüvtürk Şikâyet Hattı Numarası: 0850 222 88 88 

Tüvtürk Şikâyet Formu Nasıl Doldurulur?

İstek ve şikâyetlerinizi Tüvtürk Çağrı Merkezi kısmında yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz. Öncelikle adınız, soyadınız, plakanız, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi giriniz. Daha sonra bilgi isteği, memnuniyet, şikâyet, başvuru ve öneri seçenekleri arasından iletmek istediğiniz soruna uygun seçeneği işaretleyiniz. Mesaj kutucuğuna şikâyetinizi yazabilir ve kullanmak istediğiniz görseli yükleyerek şikâyetinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Tüvtürk şikâyet formu doldurmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Tüvtürk resmi tatil günlerinde ve dini bayramlarda hizmet vermediği için Tüvtürk bayramda çalışma saatleri bulunmamaktadır.

 

Tüvtürk İletişim Bilgileri

Tüvtürk iletişim bilgileri üzerinden şikâyet, başvuru, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Bilgi almak ya da şikâyetlerinizi iletmek için resmi sitede yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-mail atabilir ya da çağrı merkezini arayarak yetkili biriyle konuşabilirsiniz. Şikâyetlerinizi iletmek için ulaşabileceğiniz genel müdürlük ve Tüvtürk iletişim bilgileri  şöyledir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu