Sartlarineler.com

QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

2020 QNB Finansbank personel alımı ne zaman yapılacak, kaç personel alınacak? QNB Finansbank personel alım şartları, insan kaynakları iletişim bilgileri ve başvuru formu hakkında detayları okuyabilirsiniz. QNB Finansbank iş ilanları hakkında güncel bilgileri inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank personel alımı sayesinde kariyerinize Türkiye’nin önde gelen bankası ile yön vermeniz mümkün. Personel alımı için ilan edilen tarihleri takip etmeniz, başvuru koşullarını yerine getirmeniz ve usulüne uygun olarak başvuruda bulunmanız önem taşır. Başvuru yapmadan önce mutlaka firma hakkında ön bilgiye sahip olmanız gerekir.

Finansbank’ın merkez şubesi İstanbul’un önemli iş merkezlerinden bir tanesi olan Levent’te bulunur. Banka, Türkiye’nin lider iş adamlarından Hüsnü Özyeğin’in girişimleri ile kurulmuştur. 1987 yılından beri müşterilerine hizmet veren bankanın 2015 yılında elde edilen verilere göre toplamda 13 bin kadar çalışanı bulunmaktadır.

QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman?

QNB Finansbank personel alım zamanı önceden belirli değildir. Firma, yılın herhangi bir zamanında başvuru açabilir. Personel adaylarının başvuru yapmak için firmanın resmi internet sitesini düzenli olarak kontrol etmesinde fayda vardır. Bu sayede başvuru tarihleri kaçırılmamış olur. Başvuru yapmak isteyen kişilerin bu tarihten erken ya da geç tarihlerde bilgi göndermeleri halinde başvurularının değerlendirilmeye alınmayacağını bilmelerinde fayda var.

QNB Finansbank Personel Alım Şartları Neler?

QNB Finansbank personel alımı için koşullar yerine getirilmediği takdirde, başvurular değerlendirmeye alınmaz, yani diğer bir değişle, başvurular usulen reddedilmiş olur. Pozisyonun ne olduğu, başvuru için gereklilikleri değiştiren en önemli etkendir. Fakat başvuru yapmak istediğiniz pozisyonun ne olduğu fark etmeksizin, mutlaka her personel adayının firmanın çalışma prensibini anlamış olmaları beklenmektedir. Firmada çalışan kişiler, işin en önemli gereği olarak takım çalışmasını anlamış olmalı ve bu çalışmaya uyum sağlamaları gerekmektedir.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

Akbank Personel Alımı
TEB Personel Alımı
Şekerbank Personel Alımı
Odeabank Personel Alımı
Kuveyt Türk Personel Alımı
HSBC Personel Alımı
ING Bank Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı
Halkbank Personel Alımı
Garanti BBVA Personel Alımı
Denizbank Personel Alımı
Anadolu Bank Personel Alımı
Albaraka Türk Personel Alımı

QNB Finansbank İş Başvurusu

QNB Finansbank’a iş başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru işlemlerini tamamen internet üzerinden gerçekleştirilebilirler. Başvuru yapmak için bankanın resmi internet web sitesi üzerinde bulunan iş başvurusu aday formunu doldurmuş olmaları gerekmektedir. Formu doldururken, gönderdikten sonra düzeltme imkanınız olmadığından dolayı formu dikkatle doldurmanız önem taşır. Eksik bilgisi bulunan personel adaylarının başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları İletişim

QNB Finansbank insan kaynakları departmanı irtibat sağlamak isteyen adaylar farklı iletişim kanallarını kullanabilirler. Merkezi ziyaret etmek isteyen personel adayları Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul adresini kullanabilirler. Eğer bankayı aramak istiyorum derseniz 0 (212) 318 50 00 numaraları hat müşterilere açık.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

QNB Finansbank mesai saatleri diğer bankalarda olduğu gibidir. Yani mesai saati sabah saat 9’da başlar ve akşam saat 5 buçukta sona erer. Mesai saatlerinin içinde personellerin faydalanması için 1 saatlik yeme ve dinlenme molası bulunmaktadır. Firma personel adaylarından esnek çalışma saatlerine uyumlu olmalarını istemektedir. Fazla çalışma yapmanız halinde fazla mesai ücretinden faydalanacaksınız.

QNB Finansbank Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar

QNB Finansbank çalışan hakları İşçi Kanunu ile belirlenmiştir. Bu haklardan faydalanmak için kişiler söz konusu olan firma ile bir sözleşme aracılığı ile çalışıyor olmaları beklenmektedir. İşçiler, maaş, sosyal sigorta ve doğum izni gibi bazı temel haklara sahiptir. İşçilerin bu hakka sahip olduğundan emin olmak için Bakanlık firmaları yılın belirli zamanlarında denetime tabi tutmaktadır.

Haktan faydalanmak için dil, din, ırk ya da yaş ayrımı bulunmaz. İşçi tanımına uyan her kişinin, bu haklardan faydalanması mümkün olur. İşçiler resmi ve bayram tatili hakkından, hafta tatili hakkından, eşit davranılma hakkından ve fazla mesai ücreti hakkından faydalanmalıdırlar. Haklarınızın tamamını öğrenmek için kanununda yer alan maddeleri inceleyerek araştırma yapmanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

0850 222 0 900 numaralı hattan önce 1 sonra 5'i tıklayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzdan şifre yazarak 2273'e mesaj gönderirseniz tek kullanımlık şifre tarafınıza iletilir. Mesaj içerisinde kart numaranızın son 4 harfi ve annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini yazmanız yeterlidir.

Bankadan kazandığınız puanları pek çok alanda kullanabilirsiniz. Vestel, Regal, Profilo vb.

Bloke kaldırma işlemi atm veya en yakın banka şubesi aracılığı ile yapılır. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank cepbank şubesi 6 haneden oluşmaktadır. Sadece rakamlardan meydana gelir.


Etiketler:

Yorumlar
 1. MEHMET EMİNCAN dedi ki:

  Aslında başvuru tarihleri kaçırılmamış olması bizi pek etkilemiyor. Memurlarda başvuru tarihlerinin bir anlamı yok sonuçta banka onayından sonra gün belirtmeden kart alımlarını rahat bir şekilde yapıyoruz

  1. Yonetici dedi ki:

   Merhaba; bankanın güncel personel alım başvuru tarihlerini takip ediniz.

 2. ESEN GÜL İLGÜN dedi ki:

  Ben başvuru yaptım.Ve gayet memnunum.Herkese tavsiye ederim.

 3. Yonetici dedi ki:

  QNB Finansbank, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisidir ve çok sayıda personel alımı yapmaktadır.