Sartlarineler.com

Odeabank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Odeabank personel alımı 2020 yılı içerisinde devam edecek. Siz de bankacı olarak çalışmak için Odeabank’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank eleman alımlarıyla alakalı tüm detayları yazımızda bulacaksınız.

Odeabank personel alımı sayesinde kariyerinize Odea Bank’ta yön vermeniz mümkün. İşe alım için öncelikle kurumun personeller için sunduğu şartları yerine getirmesi beklenmektedir. Bu şartların yerine getirilmemesi halinde personel adaylarının başvurusu ne yazık ki usulen reddedilmiş olur. Odea Bank’a başvuru yapmadan önce, kurum hakkında önceden bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Bankanın kuruluşu 2012 yılına kadar dayanmaktadır. Bu anonim şirket Türkiye dışında aynı zamanda Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezi ise Kuveyt’tir.

Odeabank Personel Alımı Ne Zaman?

Odea Bank personel alım zamanı için şirketin çeşitli aracı internet sitelerinde yayımladığı ilanları güncel olarak takip etmek gerekir. İlanların yayınlanmasında belirli bir tarih yoktur. Yılın her hangi bir zamanında ilanlar yayına girebilir. Bu ilanların sık takip edilmesi, size uygun bir ilanı kolayca ve hızlı bulabilmeniz açısından faydalı olacaktır.

Odeabank Personel Alımı Şartları Neler?

Odea Bank personel alımı için koşullar başvuru yapılmak istenen pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Farklı pozisyonlar için farklı gereklilikler bulunur. Odea Bank kurum olarak yaratıcı ve yapıcı zekaya sahip bireyler ile çalışmak istediğini belirtmişlerdir. Kişilerin hangi pozisyon için başvuru yaptıkları fark etmeksizin bulundukları ekibe katkı sağlamaları beklenmektedir. Bankanın sahip olduğu değerler çerçevesinde her birey keyifle iş hayatını tecrübe etme imkanını elde etmiş olur.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

Akbank Personel Alımı
TEB Personel Alımı
Şekerbank Personel Alımı
QNB Finansbank Personel Alımı
Kuveyt Türk Personel Alımı
HSBC Personel Alımı
ING Bank Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı
Halkbank Personel Alımı
Garanti BBVA Personel Alımı
Denizbank Personel Alımı
Anadolu Bank Personel Alımı
Albaraka Türk Personel Alımı

Odeabank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odea Bank’a iş başvurusu yapmak isteyen bireyler başvuru kanalı olarak aracı internet sitelerini takip edebilirler. Bazı pozisyonların başvurusunu yine internet üzerinden firmanın kendi resmi web sitesi üzerinden yapmanız mümkün. Firmada çalışmak isteyen bireylerin, kurum  içerisinde bütün çalışanlara saygı göstermesi, firmanın çalışma kültürünü anlaması ve bu kültür çerçevesinde hareket etmesi beklenmektedir. Müşteriyi memnun etme konusunda odaklı olan bireyler, takım çalışmasına uyum sağlayabilen kişiler ve global bir düşünme tarzına sahip insanların Odea Bank ailesinde mutlu bir kariyer geçireceği kesindir.

Odeabank İnsan Kaynakları İletişim

Odea Bank insan kaynakları departmanı irtibat sağlamak isteyen kişiler 444 8 444 nolu telefon hattını kullanabilirler. Doğrudan genel müdürlük ile görüşmek istiyorum diyen kişiler +90 212 304 84 44 hattını arayabilirler. Ziyaret etmek isteyen müşteriler ofise Odeabank Genel Müdürlük Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-40 34394 Şişli / İstanbul adresinden ulaşabilirler. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden çeşitli başvuru formlarını bulmanız mümkün.

Odeabank Çalışma Saatleri

Odea Bank mesai saatleri bir çok resmi kurumda olduğu gibi sabah 8 buçuk ile akşam 5 buçuk arasıdır. Öğle arası saat 12 buçuktan 1 buçuğa kadar sürmektedir. Bu sürede yemeğinizi yiyerek dinlenebilirsiniz.

Odeabank Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar

Odea Bank çalışan hakları diğer resmi kurumlarda olduğu gibi İşçi Kanunu ile belirlenmiştir. Kanunda yer alan işçi tanımına uyan herkesin, bu haklardan faydalanması gerekir. Aksi halde iş veren yasaya karşı gelmiş olur. Haksızlık olması halinde işçiler işçi mahkemelerine başvuru yapabilirler. İşçilerin haklarından sorunsuz bir şekilde faydalandıklarından emin olmak için Çalışma Bakanlığı iş yerlerini denetlemektedir.

İşçiler arasında hiçbir cinsiyet, yaş ve ırk gibi ayrımcılık yapılmaksızın herkesin haklarından faydalanması beklenmektedir. Bu haklardan faydalanmak için bir işçi sözleşmesine bağlı olarak çalışmanız gerekmektedir. Bu kişiler kanun önünde işçi olarak adlandırılırlar. Bir başkası için beden, kafa gücü ya da el becerisinin kullanılması da kanunda yer alan maddeye göre işçilik olarak tanımlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Odebank'a talep edilmesi sureti ile bankanın size önerdiği şartlarda kredi erteleme işlemini yapabilirsiniz.

Odeabank şubelerine başvuru yaparak kredi kartını iptal edebilir veya internet bankacılığı aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Odebank ödemeleri, atm, banka şubesi, internet bankacılığı veya müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir.

Kredi kartının arka tarafını çevirdiğinizde karşınıza çıkan siyah bant üzerindeki son 3 numaradır.

Odeabank 32 şube ve 1000 çalışan ile büyümeyi devam ettiren bir bankadır.


Etiketler: