Diğer

Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası – Müşteri Temsilcisi

Türkiye’nin büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, üstün hizmet kalitesi, zengin ürün çeşitliliği ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefler. Migros alışverişlerinizde herhangi bir sorun yaşadığınızda Migros şikâyet hattı üzerinden tüm dilek, istek ve şikâyetlerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak, WhatsApp hattı üzerinden ya da internet sayfasında yer alan şikâyet formunu doldurarak istek ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Migros Şikâyet Hattı
Migros Şikâyet Hattı

Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Migros şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İnternet veya mağaza alışverişlerinizde yaşadığınız sorunlarla ilgili dilek ve şikâyetlerinizi müşteri temsilcisine iletebilir, en kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. Migros şikâyet hattı numarası için ulaşabileceğiniz telefon numarası:

  • Şikâyet Hattı Numarası: 0850 200 40 00

Migros Şikâyet Formu Nasıl Doldurulur?

Migros şikâyet formunu kullanmak için öncelikle kişisel bilgilerinizi doldurunuz. Daha sonra alışveriş kanalınızı seçiniz. Konu kutucuğu kısmından şikâyet kısmını seçiniz. Ürün, hizmet, mağaza, personel ya da kart programları seçeneklerinden şikâyetiniz olan alt konuyu seçebilirsiniz. Daha sonra mesaj kutucuğuna şikâyetinizi yazabilirsiniz. Bütün şikâyetlerinizi formu doldurarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaştırabilirsiniz. Migros müşteri hizmetleri sizinle en kısa sürede iletişime geçerek şikâyetinizle ilgili geri bildirim vermektedir. Migros şikâyet formu doldurmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Migros bayramda çalışma saatleri farklılık göstermektedir.  Çalışma saatleri bayramın ilk günü 13:00- 20:00 arasında diğer günler ise 10:00- 20:00 arasındadır. Migros internet sitesi üzerinden en yakınınızdaki Migros mağazasını bulmak için şehir ve ilçe bilgisini seçebilir, mağazanın çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Migros İletişim Bilgileri

Migros Şikâyet Hattı

Migros müşteri hizmetleri, WhatsApp destek hatlarına, haftanın her günü 08:30-24:00 saatleri arasında ulaşabilir, dilek ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra Migros, internet üzerinden sunduğu dilek, şikâyet ve öneri talebi formu ile şikâyetlerinizi 7/24 iletmenize olanak sağlar. Genel müdürlük ve Migros iletişim bilgileri  şöyledir:

Bir Yorum

  1. Yalova Çınarcık yalı subenizdeki kasiyer bayayandan çok ukala kasadan geçmeden 3 adet ufak kola aldım kasada kimse yoktu cucuklar kola istedi geri geldim dolaptan birtane alıp 3 adet gecermisiniz dedim bağırmaya basladi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu