Fiyatı Nedir

Lahmacun Fiyatı Ne Kadar? (1Tane Lahmacun Ne Kadar?)

Lahmacun fiyatı ne kadar? Sorusu, lahmacun severlerin en sık sorduğu ve cevabını merak ettiği sorulardan biridir. Özellikle 2022 yılında yaşanan enflasyon sebebiyle tüm yemek çeşitlerinde fiyatların maliyetler sebebiyle artmasından dolayı geçtiğimiz yıllara göre oldukça yüksek fiyatlarla karşılaşılmaktadır.

Lahmacun yemek isteyen kişiler de özellikle geçtiğimiz yıllarda en ucuz ve en doyurucu lezzetlerden biri olan lahmacunun güncel fiyatlarını merak ederken, karşılaştıkları fiyatlar oldukça yüksek olmaktadır.

Lahmacun Fiyatı Ne Kadar?
Lahmacun Fiyatı Ne Kadar?

1 tane lahmacun ne kadar 2023? Sorusu, son zamanlarda daha da sık sorulmaya başlarken, öncelikle bu hususta net bir fiyat vermek kesinlikle mümkün değildir. Lahmacun fiyatlarını en çok hususun içerisindeki etin ve diğer malzemelerin maliyeti olsa da işletmenin fiyat politikası, bulunduğu şehir, markasının kalitesi ve ünü, giderleri gibi pek çok husus, lahmacun fiyatını etkilemektedir.

Kısacası bir porsiyon lahmacun fiyatı, bu lahmacunun yenilecek olduğu işletmeye göre değişiklik göstermektedir. Ancak tüm Türkiye genelinde ortalama bir fiyattan bahsedilecek olursa, günümüzde lahmacun fiyatları 20 TL ile 35 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ancak bahsedilmesi gereken bir diğer husus da özellikle herhangi bir işletme dahilinde ve kira bedeli olmayıp seyyar lahmacun satımı yapan yerler ve kişilerde lahmacun fiyatlarını 5 ile 15 TL arasında da görebilmek mümkündür.

lahmacun ne kadar oldu?
lahmacun ne kadar oldu?

İstanbul’da Lahmacun Fiyatları

Lahmacun fiyatları, özellikle şehirden şehre ve hatta ilçeden ilçeye değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda, özellikle Türkiye’nin en pahalı ve en kalabalık şehri olan İstanbul’da lahmacun fiyatları da diğer şehirlere göre oldukça farklılık gösterirken, İstanbul’un ilçelerinde de oldukça farklı lahmacun fiyatlarıyla karşılaşılması mümkündür.

İstanbul’da lahmacun fiyatları, özellikle işletmelerin kira maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle diğer şehirlere göre bir nebze fazladır. Ancak bu hususta lahmacun fiyatları işyerinin kalitesi, işyerinin nerede bulunduğu, kirası, fiyat politikası gibi durumlara göre farklılık göstermektedir.

İstanbul'da lahmacun fiyatları
İstanbul’da lahmacun fiyatları

Ancak ortalama bir lahmacun fiyatı verilecek olursa, İstanbul’da orta halli bir işletmede bir adet lahmacun ortalama 25-30 TL’lik bir fiyata sahiptir ancak bu fiyatlar 50 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Bim Lahmacun Fiyatı 2023

Bim lahmacun fiyatı 2023 yılında, özellikle en uygun fiyatlı lahmacunlardan biri olması sebebiyle kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Dondurulmuş bir ürün olarak satılan ve içerisinde 4 adet lahmacun bulunan Lezzethane markasının bu ürünü, güncel olarak 29,50 TL’ye satılmaktadır.

Bim’in kendi markalarından biri olarak kişilerin sıkça tercih ettiği ürünlerden biri olarak lahmacun severler tarafından fiyatı oldukça merak edilmiş ve BİM’de dondurulmuş ürünler kısmında bulunan bu lahmacun son haliyle bu fiyattan satılmaktadır.

Bim lahmacun fiyatları
Bim lahmacun fiyatları

Hacıoğlu Lahmacun Fiyatı 2023

1965 yılında kurulan ve lahmacun dendiğinde ilk akla gelen mekanlardan ve markalardan biri olan Hacıoğlu’nun güncel lahmacun fiyatları, bu mekanın müşterileri veya bu mekana gitmek isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Hacıoğlu lahmacun fiyatı 2023 yılında geçen yıla göre her ne kadar zamlanmış olsa da kişiler yine de oldukça uygun bir fiyata lezzetli bir lahmacun yiyebilmektedir. Hacıoğlu’nun menüsünde yer alan lahmacun çeşitleri ve güncel fiyatları şu şekildedir;

  • Lahmacun: 25 TL
  • Peymacun: 25 TL
  • Antep Lahmacun: 30 TL
  • 5’li Lahmacun Menü: 149,90 TL
  • 10’lu Lahmacun Menü: 275 TL
hacıoğlu lahmacun fiyatları
hacıoğlu lahmacun fiyatları

Yemek Sepeti Lahmacun Fiyatları

Yemek Sepeti lahmacun fiyatları ve Getir lahmacun fiyatları, bu yemek sitelerinde hizmet sunan firmaların fiyat politikasına göre değişmektedir. Ancak her iki yemek uygulaması da özellikle ülkemizde en çok sevilen lezzetlerden biri olan lahmacunlar için çeşitli indirim ve kampanyalar sunarak, kişilerin daha uygun fiyatlara lahmacun keyfi yaşayabilmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu