Sartlarineler.com

Karaca Şikâyet Hattı Telefon Numarası – Müşteri Temsilcisi

Karaca, 1973 yılında Türkiye’de küçük bir cam atölyesi olarak kurularak hizmet hayatına adım atmıştır. Ev tekstil ürünleri ve eşyaları ile uzun yıllardır pek çok eve girerek, yemek masalarını süslemiştir. Yıllar boyu yurt içi ve yurt dışında açmış olduğu pek çok mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içinde 336 mağaza ve yurt dışında 27 ülkede açmış olduğu mağazaları ile günden güne büyüyerek ev tekstil ürünlerinde büyük bir marka olmuştur. Karaca bugün bünyesine katmış olduğu elektronik aletler ile de mutfaklarda yer alarak ürün yelpazesini günden güne çeşitlendirmiştir. Pek çok kişi Karaca ürünlerini tercih etmekte ve Karaca’da bünyesinde yer alan pek çok iletişim hattı ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Karaca ürün ve hizmetleri için şikâyet ve önerilerde bulunmak isteyen kişiler için Karaca şikâyet hattı ile görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Karaca Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Karaca üzerinden alacağınız hizmet ve ürünler ile ilgili şikâyet bildiriminde bulunmak isteyen müşteriler için web sitesi üzerinde yer alan Karaca şikâyet hattı ile şikâyet bildiriminde bulunabilirsiniz. Bu hat üzerinden şikâyet bildiriminde bulunmanız halinde görüşeceğiniz müşteri temsilcisi size yardımcı olacaktır.

  • Şikâyet Hattı Numarası: 0850 252 55 72

Ayrıca sitemizden FLO şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Karaca Şikâyet Formu Nasıl Doldurulur?

Karaca web sitesi üzerinde yer alan İletişim sayfası üzerinde yer alan şikâyet formu ile Karaca ürünleri ve hizmetleri ile ilgili şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz. Pek çok iletişim hizmeti bulunan Karaca, telefon ile şikâyetlerini bildirmek istemeyen kişiler için şikâyet formu doldurma hizmeti ile şikâyette bulunacağınız görseli de yükleyebileceğiniz bir hizmet sağlamaktadır. Karaca şikâyet formu üzerinden bilgilerinizi girerek şikâyet işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karaca İletişim Bilgileri

Karaca ürünleri ve hizmetleri ile ilgili mağazaya gitmeden hizmet almak isteyen müşteriler için Karaca’nın pek çok sosyal medya ve web sitesi bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz kanallar üzerinden bilgi ve ürünlere ulaşabilirsiniz. Karaca iletişim bilgileri için,

]}