Sartlarineler.com

Gratis Kart Nasıl Alınır? Biriken Puanlar Nasıl Öğrenilir? Puan Sorgulama

Gratis Kart nedir, nasıl alınır? Gratis Kart puan sorgulama nasıl yapılır? Gratis Kart başvurusu ve bu kartın avantajları hakkında detayları yazımızda hazırladık. Siz de Gratis Kart’a başvuru yaparak sunulan kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca; Gratis Kart şifresini unuttuysanız ne yapmanız gerektiğini, Gratis müşteri hizmetleri numarasını ve Gratis’in sahibinin kim olduğunun cevabını da yazımızda bulacaksınız.

Gratis kart almak ve puan sorgulamak çok kolay ve hızlı yapılabilecek işlemlerdir. Gratis resmi sitesi üzerinden Gratis kart puan sorgulama yapabilirsiniz. Detayları yazımızın içerisinde sizlerle paylaştık.

GRATİS KART NASIL ALINIR?

Gratis kart üç şekilde alınabilir:

  • Web sitesinden,
  • En yakın mağazaya gidilerek,
  • Sms ile alınabilir.

1- Web Sitesi Üzerinden Gratis Kart Almak

Web sitesinden almak için öncelikle, www.gratis.com adresine girilir. Burada ana sayfanın biraz altında “Gratis kart al” seçeneğine tıklanır. Sayfaya üyelik başlığı altında kişisel bilgilerin doldurulması istenir. Bu kişisel bilgiler eksiksiz doldurulduktan sonra “Üye ol” kutucuğuna basılır. Üyeliğin tamamlanması için cep telefona gelen aktivasyon kodu sayfada belirtilen yere yazılarak, onay verilir. Tekrar yeni sayfa gelir ve “Gratis kartı al” seçeneğine tıklanarak karta sahip olunur.

2- Mağaza Üzerinden Gratis Kart Almak

Müşteri eğer web sitesinden almak istemezse, kendine en yakın Gratis mağazasına gidebilir. Burada Gratis çalışanına Gratis kartı almak istediğini söyleyince mağaza çalışanı kasa çalışanına müşteriyi yönlendirir. Burada kasa çalışanı müşteriden kişisel bilgilerini ister ve Gratis kartını müşteriye teslim eder.

3- SMS ile Gratis Kart Almak

Bu iki seçeneği de kullanmak istemeyen müşteriler için SMS ile Gratis kartı alabilme hakkı da tanımlanmıştır. Telefonun mesaj bölümüne “GRATİS KART” yazarak 7889’a kısa mesaj yollanır. Gelen mesaj ile üyelik tamamlanır. Bu işlem tüm operatörlerde ücretsiz olmaktadır.

Gratis kartında puan sorgulamak için de kolay yöntemler vardır. Bunlardan biri, her Gratis alışverişinden sonra kasadan verilen fişin üzerinde “Gratis puanınız” yazmaktadır. Ayrıca fişte, o an yapılan alışveriş üzerinden kazanılan puan da yer alır. Bir diğer yöntem ise www.gratis.com sitesine girilir. Burada üye girişi yapılır. Profilden kaç puan biriktiği görülür.

gratis kart

Gratis Kart

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: TROY KART NEDİR? 

GRATİS KART ALMAK ÜCRETSİZ Mİ?

Gratis karta sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Gratis kartına internet sitesinden, sms yollayarak veya şubeden ücretsiz sahip olunur.

Gratis Kartın Avantajları Nelerdir?

Gratis kartına sahip olmanın avantajları şu şekildedir:

  • Kart müşterisine özel indirimler yapılır.
  • Markalarla anlaşma sağlayan Gratis mağazası kart sahiplerine özel ekstra indirimler yapar.
  • Her alışveriş sonrası kart kullanımıyla puan birikir.
  • Biriken bu puanlar, yapılan harcamalardan kesilerek daha indirimli ödeme sağlanır.
  • Kampanyalar hakkında bilgiler sms ile müşteriye bildirilir.
  • Gratis mağazalarında sık sık 1 ürün alana 2. ürün ücretsiz ya da 2. Ürün yarı fiyatına kampanyaları yapılır.

Bu özel indirimler, biriken para puanlar, kampanyalar sadece Gratis kartına sahip müşteriler içindir.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: WATSONS KART NASIL ALINIR?

GRATİS KART ŞİFREMİ UNUTTUM, NE YAPMALIYIM?

Gratis kart şifresini unutan müşteri, www.gratis.com sitesine girerek burada “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklar. Burada müşteri e-posta adresini yazar. Anında müşterinin adresine bununla ilgili “Gratis parola sıfırlama” konulu e-posta gelir. E-postada sıfırlama linki yazına tıklanır ve sayfa açılır. Burada müşteriden Gratis kartı için yeni şifre belirlenmesi istenir. Böylece şifre yenilenmiş olur.

Ayrıca web sitesinden yapmak istemeyen müşteriler 0 850 210 69 00 hatlı numara aranır. Bu numara ile Gratis Müşteri Hizmetleri’ne bağlanılır. Müşteri, Gratis kartı şifresini unuttuğunu belirterek yeni bir şifre almak istediğini belirtir. Müşteri hizmetleri müşteriye kişisel bilgilerini sorar ve şifre güncellenir. Gratis müşteri hizmetleri haftanın 7 günü, saat 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir. Müşteriler bu saat dilimleri arasında müşteri hizmetlerini arayabilir.

GRATİS KART NERELERDE KULLANILIR?

Gratis kartına sahip müşteriler, bu kart ile Gratis mağazalarında dilediği gibi alışveriş yapabilir. Mağaza satışını yaptığı markalar ile anlaşarak, indirimin yanında bir indirim daha yapar. Bu ikinci indirim sadece kart sahiplerine özeldir. Müşteriler bu ikinci indirimden istediği gibi faydalanabilir. Müşteriler alışverişlerini yaptıktan sonra kasaya gelerek kartı göstermeden sadece kayıtlı cep telefon numaralarını söyleyerek puanın Gratis kartına işlenmesini isteyebilir. Böylece puan kazanılabilir. Bu puanlar birikir ve para puan olur. Bir sonraki alışverişte bu para puanlar ile alışveriş yapılabilir.

GRATİS’İN KAÇ ŞUBESİ VAR?


Gratis mağazaları kişisel bakım ürünlerini insanlarla buluşturur. Burada kozmetik, kişisel bakım, saç bakım, cilt bakım ürünlerini satar. İlk mağazasını 2009 yılında Metrocity Avm’de yani İstanbul’da açan Gratis, bugün 79 ilde 600’ün üzerinde şubeye sahiptir.


Sıkça Sorulan Sorular

Gratis kart üç şekilde alınabilir: web sitesinden, en yakın mağazaya gidilerek ya da SMS ile alınabilir.

Gratis karta sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Gratis kart şifresini unutan müşteri, www.gratis.com sitesine girerek burada “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklar. Burada müşteri e-posta adresini yazar. Anında müşterinin adresine bununla ilgili “Gratis parola sıfırlama” konulu e-posta gelir. E-postada sıfırlama linki yazına tıklanır ve sayfa açılır. Burada müşteriden Gratis kartı için yeni şifre belirlenmesi istenir. Böylece şifre yenilenmiş olur.

Gratis müşteri hizmetleri numarası 0 850 210 69 00'dır.

Gratis kartına sahip müşteriler, bu kart ile Gratis mağazalarında dilediği gibi alışveriş yapabilir. Mağaza satışını yaptığı markalar ile anlaşarak, indirimin yanında bir indirim daha yapar. Bu ikinci indirim sadece kart sahiplerine özeldir.

Gratis, 79 ilde 600’ün üzerinde şubeye sahiptir.

Gratis kozmetik, kişisel bakım, saç bakım, cilt bakım ürünlerini satışı yapmaktadır.

Gratis müşteri hizmetleri haftanın 7 günü, saat 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.