Sartlarineler.com

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır? Başvuru ve Şifre İşlemleri

Gratis Kart nedir, nasıl alınır? Gratis Kart puan sorgulama nasıl yapılır? Gratis Kart başvurusu ve bu kartın avantajları hakkında detayları yazımızda hazırladık. Siz de Gratis Kart’a başvuru yaparak sunulan kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca; Gratis Kart şifresini unuttuysanız ne yapmanız gerektiğini, Gratis müşteri hizmetleri numarasını ve Gratis’in sahibinin kim olduğunun cevabını da yazımızda bulacaksınız.

Gratis kart nasıl alınır sorusuna cevap olarak üç farklı yöntem mevcuttur. Gratis kart almak isteyen kişiler, Gratis şubelerine giderek personellerden gratis kart çıkartmak için yardım isteyebilirler. Şube personelleri kısa süre içerisinde kart çıkartmaktadırlar. Şubeye gitmek istemeyen kişiler ise, firmaya ait olan resmi internet sitesi üzerinden, Gratis mobil uygulaması üzerinden ya da kısa mesaj yolu ile Gratis karta kolayca sahip olabilme imkanına sahiptirler.

Gratis Kart Nedir?

2009 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte olan Gratis; geniş ürün seçeneklerine sahip olması, satışa sunmakta olduğu kaliteli ürünler, tüm ürünlerdeki uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde, kısa süre içerisinde müşteri portföyünü oldukça genişletmeyi başarmış olan bir firmadır. Müşterilerin Gratis’i sıklıkla tercih etmekte olması ve aldıkları hizmetten memnun olması Gratis mağazasının hızlı bir şekilde büyümesine imkan sunmuştur. Gratis mağazasının sahip olduğu ve her geçen gün kendini geliştirme odaklı hizmet politikası hemen hemen her ilde şubelere sahip olmasını sağlamıştır. Nerede ise her ilde şubesi bulunmakta olan Gratis her geçen gün şube sayısını arttırmakta ve bulunduğu illerdeki birçok ilçeye yeni şubeler açmaya devam etmektedir. Gratis mağazasının hızlı bir şekilde büyümesini ve sevilmesini sağlayan, müşterilerine özel olarak düzenlemekte olduğu kampanyalardan yararlanabilmeleri adına çıkartmış olduğu Gratis kart, kişilerin oldukça uygun fiyatlar ile diledikleri ürünlere sahip olabilmesine imkan sunmaktadır. Gratis kart, gratis mağazasından alışveriş yapan müşterilere özel olarak çıkartılan bir karttır. Gratis kart sayesinde, Gratis mağazalarından alışveriş yaparken, kart sahipleri ürünlere indirimli bir şekilde sahip olabilmektedir. Gratis’te yapılan kampanyalardan yararlanabilmek için de Gratis kart sahibi olmak gerekmektedir. Gratis kartı kullanarak her alışverişten puan biriktirilebilmektedir. Gratis mağazasının şubelerine özel ya da online satış kanallarına özel olarak gerçekleştirmekte olduğu indirimlerden, Gratis kart kullanımı ile yararlanılabilmektedir. Kısaca ‘Gratis kart nedir?’ sorusunun cevabı, Gratis mağazasının daimi müşterileri için özel olarak tasarlamış olduğu ve farklı avantajlardan yararlanılmasını sağlayan bir karttır.

Gratis Kart Ücretli Mi?

Gratis müşterilerinin merak ettikleri bir soru olan ‘Gratis kart ücretli mi?’ sorusuna cevap vermek gerekirse, Gratis’in müşterilerinin farklı zamanlarda gerçekleştirdikleri indirimlerden faydalanmasını sağlamakta olan Gratis kart tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden, oldukça kolay bir şekilde Gratis kart sahibi olunabilmektedir. Kolay bir şekilde Gratis kart sahibi olduktan sonra, mağazanın periyodik olarak gerçekleştirmekte olduğu avantajlı kampanyalardan faydalanma imkanına sahip olunmaktadır. Birçok üründe gerçekleştirdikleri indirim fırsatlarını yakalayabilmek için Gratis karta hiçbir ek ücret ödemeden sahip olunabilmektedir. Gratis mağazası, Gratis kart sahibi olan müşterilerden herhangi bir kazanç elde etmemektedir. Ücretsiz olarak isteyen herkesin sahip olabileceği Gratis kart, mağazanın kazanç sağlamasından ziyade kişilerin daha uygun fiyatlara ihtiyaç duydukları ürünleri satın alabilmelerine imkan tanımaktadır.

Gratis Kart Ne İşe Yarar?

Gratis kart kullanmak, Gratis müşterilerinin kampanyalardan faydalanmasına imkan sağlar. Kart sahibi olmayan kişilerden daha uygun fiyatlara alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Böylelikle Gratis kart kullanıcıları uygun fiyatlardan faydalanırken aynı zamanda, puan biriktirebilme imkanına da sahip olmaktadırlar. Gratis kart sahibi olan kişiler, online mağazadaki ya da her il ve ilçede bulunmakta olan Gratis şubelerindeki indirim fırsatlarından yararlanabilmektedir. Gratis kart sahibi kişilere, ilgili mağaza gerçekleştirdiği ya da gerçekleştireceği kampanyalar ile ilgili, kişilerin tercih etmekte oldukları iletişim kanalları yolu ile bilgilendirme mesajları göndermektedir. Bu sayede Gratis kart sahipleri, Gratis mağazasının tüm indirim fırsatlarından kolaylıkla haberdar olabilmektedir.

Gratis Kart Puan Nasıl Toplanır?

Gratis kart puan kazanma sistemine sahip olan bir müşteri kartıdır. Gratis mağazalarından, Gratis kartı ile yapılan alışverişlerde karta puan yüklenmektedir. Gratis kart kullanımı ile online mağazada ya da direkt olarak Gratis şubelerini ziyaret ederek gerçekleştirilen alışverişlerde, kart kullanımına istinaden harcama tutarına göre değişiklik göstermekte olan puan miktarı otomatik olarak Gratis kart hesabına yüklenmektedir. Farklı zamanlar içerisinde gerçekleştirilen alışverişler sayesinde, Gratis kartta biriktirilen puanlar ile alışveriş yapılabilmektedir. Gratis kartta biriken puanların Türk Lirası karşılığına eş değer ürünler farklı şubelerden ya da online mağazadan satın alınabilmektedir. Gratis kart ile puan toplanabilmesi için kişilerin ilk olarak Gratis resmi internet sitesi üzerinden üyelik işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra belirtilmekte olan yollar ile Gratis kart çıkarma işlemleri yapılmalıdır. Gratis kart çıkarıldıktan sonra ise, aktivasyon işlemleri tamamlanmalıdır. Aktivasyon işlemleri esnasında Gratis kart şifresi alınmadığı takdirde puan birikmemektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi Gratis kartın sahip olunan profil bölümüne kayıt ettirilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

gratis kart puan sorgulama

gratis kart puan sorgulama

Gratis mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde kullanılan Gratis kart, kişilerin bu alışverişlerinden puanlar kazanmasını sağlamaktadır. Gratis kart puan sorgulama işlemleri için kişilerin tercih edebileceği farklı yollar bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak tercih edilebilecek yöntem https://www.gratis.com/sign-in adresini ziyaret ederek üye girişini yapmaktır. Üye girişi yapıldıktan sonra kişilerin kendi profillerine girerek Gratis kart sekmesi aracılığı ile puan sorgulama yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra, Gratis kart mağazalarında yapılan alışverişler sonucunda, kasiyerler tarafından verilmekte olan fişlerde Gratis kartta yer almakta olan puan bilgisi öğrenilebilmektedir. Dileyen kişiler ise; 0850 210 69 00 numaralı Gratis müşteri hizmetleri hattını arayabilir ve kendilerine yardımcı olacak müşteri danışmanları aracılığı ile de Gratis kartlarına ait puan bilgisine erişim sağlayabilirler.

Gratis Kart Yaş Sınırı Var Mı?

gratis kart

Gratis Kart

Gratis, kişilerin kişisel bakım ihtiyaçları için tercih edebilecekleri tüm ürünlere rahatlıkla erişebilmekte olduğu bir mağazadır. Kadın ve erkeklerin ihtiyaç duyduğu farklı bakım ürünlerinin yer almakta olduğu Gratis mağazaları aynı zamanda, evlerde kullanılan birçok temizlik ürününe de ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, belirli kategoride yer alan atıştırmalık gıda ürünleri, çanta, terlik, takı ve aksesuar çeşitleri de Gratis mağazalarında yer almaktadır. Tüm bu ürünler, Gratis mağazası tarafından düzenli olarak, Gratis kart sahiplerine özel indirimler ile satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerden indirimli olarak faydalanmak için gerekli olan Gratis karta herkes sahip olabilir. Gratis kart yaş sınırı bulunmadığından her yaştaki kişiler bu karta rahatlıkla sahip olarak avantajlardan faydalanabilmektedir.

Gratis Kart Nasıl Alınır 2022?

gratis kart nasıl alınır

gratis kart puan sorgulama

Gratis kart nasıl alınır 2022 avantajları farklı seçeneklere sahip olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Binlerce ürüne ev sahipliği yapmakta olan Gratis mağazalarında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan indirimlerden faydalanabilmek için kişilerin Gratis kart sahibi olması gerekmektedir. Gratis karta sahip olmak isteyen kişiler, mağazanın sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde, hızlı bir şekilde bu karta sahip olabilmektedir. Bunun için tercih edilebilecek farklı yöntemler mevcuttur. Gratis mağazasının resmi internet sitesine üye olduktan sonra, sitede yer almakta olan ‘Gratis Kart Al’ sekmesi aracılığı ile ulaşılan sayfaya, istenilen kişisel bilgilerin girilmesinin ardından sisteme kayıt edilen cep telefonuna kısa mesaj aracılığı ile gelen onay kodunu ilgili alana girdikten sonra tekrar ‘Gratis Kart Al’ sekmesi tıklanır. Gerçekleştirilen bu işlemler sayesinde, online kanal aracılığı ile Gratis karta sahip olunabilmektedir. Gratis karta sahip olmanın diğer bir yolu ise; telefonların kısa mesaj özelliğini kullanarak gerçekleştirilmektedir. Telefonlardaki mesaj bölümüne girerek ‘GRATİS KART’ yazarak ‘7889’ numaralı hatta mesaj gönderilmelidir. Mesaj gönderiminin ardından, Gratis kart sahibi olma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kişilerin, Gratis kart sahibi olabilmek için tercih edebilecekleri diğer bir yöntem ise; mağazaya ait şubelerin ziyaret edilmesidir. Gratis mağazalarında görev alan personellere Gratis kart sahibi olunmak istendiği belirtilir ve hızlı bir şekilde Gratis kart sahibi olunabilmektedir.

Gratis Kart Nasıl Çıkarılır?

gratis kart

gratis kart

Gratis mağazaları, 2009 yılında ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış olan bir markadır. Gratis, temel olarak kişilerin sağlıklı ve hijyenik ürünlere kolay ulaşabilmelerine imkan sağlamaktadır. Türkiye’de hemen hemen her ilde ve her ilçede şubeleri bulunmakta olan mağaza, düzenli olarak birçok üründe indirimler yapmaktadır. Özellikle bir ürün alımında diğer ürünün bedava olması gibi oldukça avantajlı kampanyalara imza atan Gratis, milyonlarca kişinin kendisini tercih etmesini sağlamaktadır. Ancak, Gratis mağazalarının gerçekleştirmiş olduğu kampanyalardan yararlanılabilmesi için mağazaya ait olan Gratis karta sahip olunması gerekmektedir. Bu kart olmadan yapılmakta olan alışverişlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir. Bu nedenle güncel kampanyalardan yararlanılabilinmesinin yanı sıra, mağazanın gerçekleştireceği güncel kampanyalardan da haberdar olunmasını sağlayan Gratis kart oldukça önemlidir. Bu aşamada kişilerin aklına ‘Gratis kart nasıl çıkarılır?’ sorusu gelmektedir. Gratis kart çıkartmak oldukça kolaydır. Gratis kart çıkartmak için Gratis müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Gratis mağazasını ziyaret ederek yetkili personeller aracılığı ile kart sahibi olunabilmektedir. Bunun yanı sıra, Gratis resmi internet sitesi ya da Gratis mobil uygulaması üzerinden de Gratis karta oldukça kolay bir şekilde sahip olunabilmektedir.

Gratis Kart Hangi Kargo Geliyor?

Gratis kart kullanımı ile Gratis şubelerinden ya da online mağazalardan indirimli alışveriş yapılabilmektedir. Gratis mağazasının uygulamış olduğu düzenli indirimler, Gratis kart sahibi olan müşterilerine özel olarak gerçekleştirilmektedir. Gratis kart bir nevi, VIP müşteri statüsüne erişim sağlanmasına imkan sunmaktadır. Sahip olunulan Gratis kart, kişilerin satın almak istedikleri ürünlere neredeyse yüzde elli indirim ile ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Gratis kart başvurusunu, Gratis şubelerinden yaparak fiziksel bir karta sahip olunulabilmektedir. Gratis kartın, şubelerden yapılan alışverişler sonunda kasadaki personellere verilmesi ile alınan ürünlerdeki aktif indirimlerden faydalanılabilinmektedir. Gratis mağazalarına ait olan resmi internet sitesi üzerinden başvurularak sahip olunan Gratis kart ile kısa mesaj yolu aracılığı ile sahip olunulan Gratis kart, sanal kart özelliğine sahiptir. Bu kart başvuru yollarının tercih edilmesi ile Gratis mağazalarından gerçekleştirilmekte olan alışverişlerde, sisteme kayıt edilen cep telefonu numarasının kullanılması, güncel indirim fırsatlarından yararlanılmasını sağlamaktadır. Bu yöntemler ile alınan Gratis kart kargo aracılığı ile kişilerin ikamet ettikleri ev adreslerine ya da çalışmakta oldukları iş yerlerine gönderilmemektedir.

Gratis Kart Nasıl Aktive Edilir?

Gratis Kart Nasıl Aktive Edilir?

Gratis Kart Nasıl Aktive Edilir?

Gratis kartı aktive etmek oldukça kolay bir işlemdir. Binlerce farklı ürüne ev sahipliği yapan Gratis mağazaları; kadın, erkek, çocuk, genç ve yaşlı her yaş grubuna hitap eden kişisel bakım ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinin haricinde de farklı kategorilerde birçok ürünün kolayca bulunabileceği Gratis mağazaları, ülkemizin hemen hemen her ilinde ve ilçesinde yer almakta olan zincir mağaza statüsüne erişmiştir. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasının yanı sıra, mağazaya ait olan Gratis kart sahibi müşterilerine sunmakta oldukları farklı indirim kampanyaları ile de oldukça sık tercih edilen kişisel bakım ve kozmetik mağazaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Gratis karta, üç farklı yol kullanarak sahip olunulabilmektedir. Gratis karta, herhangi bir Gratis şubesinden sahip olunması durumunda, alınan Gratis kartı şubedeki yetkili personeller tarafından aktive edilmektedir. Bunun yanı sıra; mağazaya ait olan resmi internet sitesi üzerinden, mobil uygulamasından ya da kısa mesaj aracılığı ile başvurularak alınan Gratis kartlar, başvurunun gerçekleştirilmesinin ardından kişilere iletilmekte olan aktivasyon linkinin ziyaret edilmesi ile aktif hale gelmektedir. Aktif hale getirilen Gratis kart, mağazaya ait tüm şubelerde ve online alışverişin gerçekleştirilmesinde kullanılabilir, güncel indirim kampanyalarından faydalanılabilir.

Gratis Kart Geçici Aktivasyon Kodu Nedir?

Gratis kart geçici aktivasyon kodu, Gratis müşterilerinin güncel indirim kampanyalarından faydalanabilmesi için mağaza tarafından kartın aktif edilmesi için gönderilmektedir. Bu sayede, Gratis kart sahibi olan kişilerin kartları aracılığı ile binlerce farklı üründe uygulanmakta olan indirimlerden faydalanması sağlanmaktadır. Gratis mağazası, müşterilerine ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu kart ile herhangi bir maddi kazanç elde etmemektedir. Bu durumun tam aksine, Gratis mağazalarını tercih etmekte olan kişilerin uygun fiyatlar aracılığı ile ihtiyaç duyduğu ürünlere ulaşabilmesine imkan sağlamaktadır. Gratis mağazalarını devamlı olarak tercih eden milyonlarca müşteri, Gratis karta ücretsiz olarak erişim sağlayabilmektedir. Bu karta sahip olan kişiler aynı zamanda, Gratis mağazasının gerçekleştireceği indirim ve kampanyalardan da kısa mesaj ya da e-posta yolu ile haberdar olabilmektedir.

Gratis Kart Nasıl Kullanılır?

Gratis kart kullanımı, alışveriş için tercih edilen tüm kanallarda gerçekleştirilebilmektedir. Gratis karta sahip olmak için Gratis şubeleri tercih edilebildiği gibi mağazaya ait olan resmi internet sitesi, mobil uygulama ve kısa mesaj seçenekleri de tercih edilebilmektedir. Bu aşamaların hepsinde Gratis mağazasının sistemine kişiye ait olan cep telefonu numarası, indirimli ürünlerin satın alınmasında kullanılabilmektedir. Gratis şubelerinde, Gratis kartın kasadaki görevli personele verilmesi ile indirimlerden faydalanılabilindiği gibi sadece kişiye ait ve sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarasının, yetkili personele söylenmesi ile de aynı şekilde tüm indirimlerden yararlanılabilmektedir. Gratis mağazasına ait olan resmi internet sitesi üzerinden ve mobil uygulama aracılığı ile yapılmakta olan alışverişlerde, kişilerin sisteme kayıtlı olan Gratis kart bilgileri otomatik olarak algılanarak gerekli indirimler uygulanmaktadır. Bu işlemlerin otomatik olarak gerçekleşebilmesi için ise kişilerin, internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden alışveriş yapmadan önce üye girişi işlemlerini tamamlaması yeterli olmaktadır. Gerçekleştirilen tüm bu işlemler ve yetkili personellere verilen bilgiler sayesinde, Gratis mağazasının avantajlı fiyatlarından oldukça kolay bir şekilde yararlanılabilinmektedir.

Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis kart şifresi, Gratis kartın aktivasyonunun gerçekleştirilebilmesi için gereklidir. Gratis kart şifresi almak için tercih edilebilecek farklı yöntemler mevcuttur. Gratis kart şifresi alınmadan, Gratis kart kullanımının gerçekleştirilmesi, Gratis kart sahibi olan kişilerin gerçekleştirmiş olduğu alışverişlerden puan kazanmasını engellemektedir. Gratis mağazalarının farklı alışveriş kanallarından yapılan alışverişler sonucunda puan kazanılabilmesi için kart aktivasyonunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kart aktivasyonu için Gratis kart şifresinin alınmasında kişilerin tercih edebilecekleri ilk yöntem Gratis müşteri hizmetlerini aramaktır. Sabah 09:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında, 0850 210 69 00 numaralı hat üzerinden hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerini arayarak, istenilen kişisel bilgilerin ve Gratis kart numarasının yetkili personele verilmesi ile Gratis kart şifresi alınabilmektedir. Bu yöntemin haricinde, Gratis mağazasına ait resmi internet sitesine üye girişi yapıldıktan sonra kart bilgilerinin yer almakta olduğu menüye erişilerek, Gratis kart numarasının belirtilen alana yazılmasının ardından Gratis kart şifresi talep edilebilmektedir. Kişilerin tercih edebileceği bu iki farklı yöntem sayesinde, Gratis kart şifresi kolaylıkla alınarak kartın aktivasyon işlemi gerçekleştirilir ve her alışverişte puan kazanılmaya başlanır.

Gratis Kart Online’da Nasıl Kullanılır?

Gratis Kart Online’da Nasıl Kullanılır?

Gratis Kart Online’da Nasıl Kullanılır?

Gratis kart sadece Gratis mağazalarında kullanılan ve kişilere büyük avantajlar sunan bir karttır. Gratis karta isteyen herkes ücretsiz bir şekilde sahip olabilmektedir. Gratis şubelerinden yapılan alışverişlerde, Gratis kart kullanıcılarına indirimlerden faydalanma imkanı sunulmaktadır. Gratis şubelerinden yapılan alışverişler sırasında, kasada görev alan personellere kartın verilmesi ile ya da kart alınırken sisteme kayıt edilen cep telefonu numarasının bildirilmesi ile satın alınan ürünler üzerinde indirimler uygulanabilmektedir. Gratis şubeleri haricinde, mağazaya ait olan resmi internet sitesi ya da Gratis mobil uygulaması üzerinden yapılmakta olan alışverişlerde de şifresi alınmış ve aktivasyon işlemi gerçekleştirilmiş Gratis kart aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu kanallar üzerinden yapılmakta olan alışverişlerde, Gratis kart ayrıcalıklarından faydalanabilmek için ilk olarak Gratis internet sitesine üye olunması gerekmektedir. Üye girişi yapılarak Gratis kart online alışveriş işlemleri tüm indirim fırsatlarından yararlanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Sisteme üye girişi yapılarak alışveriş işlemlerinin gerçekleştirilmesi, kişilerin ekstra bir kart numarası ya da cep telefonu numarası belirtmesine gerek kalmadan sağlanmaktadır.

Gratis Kart Ne Kadar İndirim Yapıyor?

Gratis kart indirim oranları, indirim uygulanılmakta olan ürüne göre değişiklikler göstermektedir. Bunun yanı sıra, Gratis mağazasının uygulamış olduğu indirimler şubelerde ve online alışveriş kanallarında da farklılıklar göstermektedir. Mağazanın gerçekleştirmekte olduğu indirimler çoğu zaman online alışverişlerde geçerli olmaktadır. Online alışverişlerde gerçekleştirmekte olduğu indirimler, eş zamanlı olarak Gratis şubelerinde de farklı oranlarda ve farklı ürünlerde de uygulanmaktadır. Online alışveriş için geçerli olan indirimler, belirli saat dilimlerini kapsayabildiği gibi hafta sonlarına özel olarak da yapılabilmektedir. Genel olarak Gratis mağazalarının yapmış olduğu kampanyalar, ürün fiyatları üzerinden yüzde elli ila yüzde yetmiş arasında değişiklikler gösterebilmektedir. Tüm bu indirimlerin yanı sıra, Gratis mağazaları, Gratis kart sahiplerine özel olarak belirli ürünlerde ‘bir alana bir bedava’ kampanyaları da düzenlemektedir. Gratis mağazasının, Gratis kart sahiplerinin doğum günlerine özel olarak da kampanyaları ya da puan hediyeleri olabilmektedir. Gratis mağazasının düzenli olarak gerçekleştirmekte olduğu bu indirimlerden faydalanabilmek için kişilerin, kendileri için en uygun kanallar aracılığı ile Gratis karta sahip olması gerekmektedir.

 

Gratis Kart Güncelleme Nasıl Yapılır?

Gratis kart güncelleme işlemleri sadece Gratis mağazasına ait olan resmi internet sitesi ve Gratis mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle Gratis resmi internet sitesi üzerinden üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Gratis karta tercih edilen herhangi bir seçenek ile sahip olunması ve kartın resmi internet sitesi ya da Gratis mobil uygulaması üzerinden tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanma işlemlerinin gerçekleşmesi için üye giriş işlemlerinin yapılmasından sonra, kişilerin kendi profillerinde yer almakta olan ‘Gratis Kart’ seçeneğini tıklayarak cep telefonu bilgisinin girilmesi ve kısa mesaj yolu ile gelen onay kodunun sisteme girilmesi gerekmektedir. Telefon numarası değişikliği yapan kişiler tekrar internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden, kendilerine ait üyelik hesaplarından kart güncellemesi yapabilmektedir. Kart tanımlama işlemi ile aynı yol izlenerek Gratis kart güncellemesi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Gratis, alışveriş ve kart işlemleri için tüm müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Gratis Kart Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Gratis kart numara değiştirme işlemleri, kişilerin ilk Gratis kart sahibi olurken sisteme kayıt ettikleri cep telefonu numaralarını, farklı nedenlerden dolayı değiştirmeleri neticesinde gerçekleştirilmektedir. İlk kez Gratis kart sahibi olunduktan sonra, Gratis kartın aktive edilmesinin ardından gerçekleştirilen her alışveriş işleminin ardından, kişilerin sahip oldukları Gratis kartlarına puanlar yüklenmektedir. Gratis karta, yapılan alışverişler sayesinde yüklenilen puanlar, farklı bir alışveriş işleminde kullanılabilinmektedir. Kişilerin sahip oldukları telefon numaralarının değişmesi, Gratis kartlarının sadece numara ile kullanımının gerçekleşmesini engellemektedir. Aynı zamanda, sisteme ilk kez kayıt edilen telefon numarasına mağazanın gerçekleştireceği indirimlerin bilgilendirmeleri otomatik olarak gönderilmektedir. Değiştirilen telefon numarasının ardından, kişilere bu bildirimlerin kısa mesaj yolu ile gelmesi ile de son bulmaktadır. Telefon numarasını değiştiren kişiler, Gratis karta kayıtlı olan telefon numarasında değişiklik yapmadıkları takdirde, Gratis şubelerinde yaptıkları alışverişlerde Gratis kart kullanarak indirimlerden faydalanabilirken, telefon numaraları ile indirimlerden faydalanamamaktadırlar. Sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarasının değişmesi, Gratis mağazasının resmi internet sitesi üzerinden ya da Gratis mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapılmasını da kartın sisteme tanımlı olmadığı durumlarda güncel indirim kampanyalarından faydalanılmasını engellemektedir. Gratis kart numara değişim işlemlerini gerçekleştirmek için iki farklı yol tercih edilebilmektedir. Bunlardan ilki Gratis müşteri hizmetleri departmanına ait olan 0850 210 69 00 numaralı hattın aranmasıdır. Müşteri hizmetlerinin aranması ile yetkili personele kişisel bilgilerin güncellenmesi talebinde bulunulduğu takdirde, Gratis kart numara değişikliği hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra Gratis kart numara değişikliğinin gerçekleştirilebilmesi için tercih edilebilecek diğer bir yöntem ise; Gratis mağazasına ait olan info@gratis.com e-posta adresine cep telefonu numarası değişikliği ile ilgili mail atılmasıdır. Atılan mailde kişinin Gratis kart bilgileri ve kayıtlı cep telefonu numarası belirtildikten sonra güncellenmek istenen yeni cep telefonu numarası belirtilmelidir. Gratis firmasına ait e-posta adresine gerekli bilgilerin yer aldığı ve Gratis kart numara değişikliği talebinin bulunmakta olduğu mailin gönderilmesinin ardından firmanın belirlemiş olduğu iş günleri içerisinde gerekli kişisel bilgilerin güncellenmesi tamamlanmaktadır. Gratis kart sahibi olan kişilerin, mağazaya ait tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebildiği gibi Gratis kart numarası güncelleme işlemi de oldukça kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu sayede, Gratis kart sahibi olan kişiler hiçbir mağduriyet yaşamadan, güncel indirim fırsatlarından kesintisiz olarak faydalanmaya devam edebilmektedir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Gratis kart üç şekilde alınabilir: web sitesinden, en yakın mağazaya gidilerek ya da SMS ile alınabilir.

Gratis karta sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Gratis kart şifresini unutan müşteri, www.gratis.com sitesine girerek burada “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklar. Burada müşteri e-posta adresini yazar. Anında müşterinin adresine bununla ilgili “Gratis parola sıfırlama” konulu e-posta gelir. E-postada sıfırlama linki yazına tıklanır ve sayfa açılır. Burada müşteriden Gratis kartı için yeni şifre belirlenmesi istenir. Böylece şifre yenilenmiş olur.

Gratis müşteri hizmetleri numarası 0 850 210 69 00'dır.

Gratis kartına sahip müşteriler, bu kart ile Gratis mağazalarında dilediği gibi alışveriş yapabilir. Mağaza satışını yaptığı markalar ile anlaşarak, indirimin yanında bir indirim daha yapar. Bu ikinci indirim sadece kart sahiplerine özeldir.

Gratis, 79 ilde 600’ün üzerinde şubeye sahiptir.

Gratis kozmetik, kişisel bakım, saç bakım, cilt bakım ürünlerini satışı yapmaktadır.

Gratis müşteri hizmetleri haftanın 7 günü, saat 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

0 850 210 69 00 Gratis çağrı merkezini arayarak puan sorgulama işlemini yapabilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar
 1. Melek yildizhan dedi ki:

  Teşekkür ederim bilgilendirme için sayenizde aradığım sorulara cevap buldum

 2. Elif dedi ki:

  Gratis bu kadar çok avantajının olduğunu bilmiyordum muhakkak alacağım

 3. Ali dedi ki:

  Gratis kartla ilgili hiçbir soru kalmadı aklımda gayet bilgilendirici bir icerik olmuş

 4. Filiz dedi ki:

  Gratis şifresini bir türlü yapamadım teşekkürler

 5. Serra dedi ki:

  Sayenizde aradigim sorularin cevabini ogrendım cok teşekkür ederim

 6. Fatoş dedi ki:

  Gratis kart edinmem gerektiğini anladım. Teşekkür ediyorum.

 7. Ayşe Yılmaz dedi ki:

  Gratis kart gerçekten çok avantajlı indirim ve fırsatlardan yararlanma imkanı sunuyor, mutlaka alacağım teşekkürler

 8. Buket dedi ki:

  Gratis kart ücretsiz olması çok iyi hemen çıkarmak ısıtıyorum çok avantajlı

 9. Pinar Kurt dedi ki:

  Gratis kart ile ürünleri indirimli almak güzel bir avantaj. Online olarak da alınabilmesi büyük kolaylık.

 10. edaesin dedi ki:

  çok yardımcı oldunuz teşekür ederim emeğinize sağlık

 11. Büşra kaya dedi ki:

  Teşekkür ederim hemen gidip Gratis kartı çıkartmam lazım

 12. Nezahat dedi ki:

  Gratis kart almayı düşünüyordum almadan önce araştırma yapmak istedim sitede herşeye değinilmiş elinize emeğinize sağlık

 13. Elif dedi ki:

  Gratis kart alışveriş yaparken çok büyük avantaj. Hele ki bu çağda nerde indirim orda biz

 14. Elif dedi ki:

  Güzel avantajlı kart gerçekten severek kullanıyorum puan toplanmasida iyi biril şey olmuş

 15. Gülcan Tuncil dedi ki:

  Gratis kart hakkında kafamda çok soru vardı teşekkür ederim faydalı oldu bu metin yazısı

 16. Zehra dedi ki:

  Kesinlikle alacağım bir tane. Şimdiye kadar niye almamışım ben bunu 👍🏻

 17. seher guvendi dedi ki:

  cok yardimci oldu tesekkur ederim

 18. Duygu dedi ki:

  Çok teşekkürler güzel bir metindi bilmediğim seyleride ogrenmiş oldum.

 19. Berfin dedi ki:

  Bilgilendirmeler çök iyi olmuş aklımda hep bi şüphe vardı alsam mı almasam mı diye ama şimdi kararımı verdim kesinlikle alacağım.

 20. Hamiyet dedi ki:

  Bana da lazım cok işe yarıyor bu kart alıcam alıcam alamadım bir nasip olmuyor acilen almam gerekiyor

 21. Leyla dedi ki:

  Çok yardımcı oldunuz teşekkürler

 22. Betul dedi ki:

  Ben yillardir kullaniyorum cok memnunum bilmedigim özellikleride ogrendim sayenizde

 23. Betül dedi ki:

  Aklımdaki bütün soru işaretleri gitti çok detaylı bilgilendirme yapmışsınız emeğinize sağlık

 24. Eda baykal dedi ki:

  sayeniz de çok fazla bilgi sahibi oldum şimdi gönül rahatlığıyla kulabilirim teşekür ederim

 25. Remziye dedi ki:

  Başarılar diliyorum alanında en isidir

 26. Nina Salvatore dedi ki:

  ya emeğinize sağlık çok güzel açıklamışsınız gerçekten çok teşekkürler

 27. Nina Salvatore dedi ki:

  ha çok teşekkürler çok açıklayıcı olmuş gerçekten emeğinize sağlık

 28. Duygu dedi ki:

  Gratis kartiyla ilgili bilmediğimiz çok şey varmış sayenizde öğrenmiş olduk .