Sartlarineler.com

Gizlilik Politikasi

Bu sayfamızda kişisel verilerinizin kullanımına dair bilgiler bulacaksınız. www.sartlarineler.com adresini ziyaret eden ve kişisel bilgilerini paylaşan ziyaretçilerimiz, bilgilerinin güvenliğine ve 3.taraflarla paylaşımına dair güvenlik politikalarımızı inceleyebilirler.

Sitemiz, Türkiye Cumhuriyet yetkili makamlarının kişisel bilgilerinizi talep etmesi durumunda gerekli mercilerle bilgilerinizi paylaşmakla yükümlüdür. Sitemiz üzerinden yapılacak yorumların sorumluluğu kullanıcıya aittir ve yasalara aykırı yorumların yapılması durumunda elimizdeki veriler gerekli makamlarla paylaşılır.

Sitemiz içerisinde yer alan 3.taraf sponsor reklamlar bağlantı kurmak ve sonucunda oluşabilecek olumsuzluklarda ziyaretçiler sorumludur. www.sartlarineler.com olarak sitemizde Google Adsense reklamları yayımlamaktayız. Reklamlar üzerinden gideceğiz yeni bağlantılarda oluşabilecek mağduriyetlerden ve yine yeni bağlantılara giden bilgilerinizden sitemiz sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı, kişisel bilgilerini sitemizle paylaşmayı kabul etmiş sayılır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olarak bilgileriniz asla kullanılmaz ve sadece resmi makamlardan talep edilmesi durumunda paylaşılır.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı, yukarıda belirttiğimiz ”Gizlilik Politikası”nı kabul etmiş sayılır ve bu hususta sitemiz üzerinde herhangi bir yasal sorumluluk göremez. Gizlilik politikamıza yönelik kuralları kabul ediyorsanız sitemizden faydalanabilirsiniz.