Diğer

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

Getir ilk sipariş avantajı ile, uygulamayı henüz ilk kez kullanacak olan kişiler sepetlerindeki ürünleri 40 TL indirimli olacak şekilde satın alabiliyor. Bu ilk sipariş avantajı sayesinde uygulamayı ilk kez kullanacak olan kişiler gıda, kozmetik, pet shop ve ev yaşam ürünlerinden dilediklerini daha uygun fiyatlarla satın almış oluyor.

Gerek zorlu hava koşullarında gerekse evde acil bir şeylere ihtiyacımız olduğunda alışveriş poşetlerinin ayağımıza kadar gelmesi hiç şüphesiz hepimiz için çok cazip oluyor. Bu sayede yalnızca birkaç tıklama ile o an ihtiyacımız olan ürünleri kolay bir şekilde sepetimize atabiliyor ardından da istediğimiz saat aralıklarında gelmesi için ödeme gerçekleştirebiliyoruz.

Getir uygulaması şu anda online olarak hizmet vermekte olan ve işini gerçekten iyi yapan bir uygulamadır. 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz her an ihtiyacınız olan ürünleri kapınıza kadar getirmeye yardımcı olan uygulama, kupon kodları ve avantajlarla sizlere maddi anlamda da fayda sağlamaktadır. Uygulamanın sunmakta olduğu getir ilk sipariş kodu sayesinde uygulamayı yeni keşfetmiş veya daha önce kullanma fırsatı bulamamış olan kişiler ihtiyaç duydukları ürüne 40 TL indirimle kolayca sahip olabiliyor.

Getir İlk Siparişe Özel Kampanya

Getir ilk siparişe özel kampanyası sayesinde örneğin bir yemek yapacaksanız ancak birkaç malzemenin eksik olduğunu fark ettiniz, bu uygulamayı kullanarak eksik olan malzemelerin derhal kapanınca gelmesini sağlayabilir kampanya aracılığıyla bu malzemeleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Getir ilk sipariş indirimi gelmedi diyorsanız ve bu problemleri ile karşı karşıyaysanız, sipariş konumu kullanmak için gerekli olan minimum paket tutarını muhtemelen tamamlayamamışsınızdır.  İlk siparişe özel olan 40 TL indirim kuponunu kullanabilmek için sepetinize en az 120 TL’lik ürün eklemeniz gerekli olmaktadır. Sepetinizdeki ürünlerin fiyatı 120 TL’ye ulaşmıyorsa, 40 TL indirimden yararlanamazsınız.

Getir İlk Sipariş İndirimi Devam Ediyor mu?

Daha önce de belirtilmiş olduğu üzere getir ilk sipariş indirim kampanyası devam etmektedir. Ancak getir uygulamasının kampanyaları üzerinde değişiklik yapma hakkı her daim mevcuttur. Bu değişiklikler bulunduğunuz bölge ve adrese göre belirlenebilir. İndirim kodunu bir türlü göremiyorsanız ödeme kısmına geçin ancak ödemeyi gerçekleştirmeyin. Kampanyalar arasından indirim kodunu bulun ve tıklayın. Kampanyalar arasında da indirim kodunu bulamıyorsanız dilerseniz müşteri destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Getir İlk Sipariş 40 TL İndirim

Getir ilk sipariş 40 TL indirim kodu, uygulamayı daha önce kullanmamış olanlara tanınmakta olan bir indirim kodudur. Getir ilk siparişe 40 TL indirim kodu sayesinde, kullanıcılar ihtiyaç duydukları tüm kategorilerden diledikleri ürünleri alışveriş sepetlerine ekleyebilir ve 40 TL indirimli bir şekilde satın almanın keyfini sürebilir. İlk siparişe 40 TL indirim kodunu kullanmak için kullanıcıların minimum paket tutarını aşması ardından satın alma aşamasına geçmesi yeterli olur.

Getir İlk Sipariş İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Getir ilk sipariş indirimi ne kadar sorusunun cevabından ayrıntılı bir şekilde bahsetmiştik. Getir ilk siparişi indirimi minimum paket tutarını aşmak şartı ile 40 TL’dir. Ancak  ilk siparişe özel indirim nasıl kullanılır sorusu da bir hayli önemlidir. Belirli noktalara dikkat edilerek, saniyeler içerisinde getir ilk sipariş indirim kodu kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken noktalar ise:

  • Öncelikle henüz telefonunuzda getir uygulaması yüklü değilse Google Play Store ya da App Store üzerinden getir uygulamasını indirmeniz gerekli olmaktadır.
  • Uygulamayı indirmenin ardından giriş yapmak için kendinize bir getir üyeliği açmanız gerekli olacaktır. Getir uygulamasına üye olma aşamasında sizden telefon numaranız ve adres bilgileriniz istenecektir. Tüm bunları eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olun.
  • Yani üye olma işleminizi de gerçekleştirmiş olmanın ardından ilk sipariş indirim kodunu kullanma aşamasına geçebilirsiniz. Bu aşamaya geçmenin hemen öncesinde; gıda, pet shop, kozmetik, temizlik ve diğer kategorilerden ihtiyaçlarınızı alışveriş sepetinize eklemeniz gereklidir.
  • İhtiyaçlarınıza sepetinize ekleyip, adres bilgilerinizi kontrol ettikten sonra satın alım gerçekleştirebilmek adına kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girmeniz gerekli olacaktır.
  • Banka kartı veya kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra sipariş ver butonuna basmadan önce, “ödeme özeti” Kısmındaki kampanya seçin seçeneğini tıklamanız, ilk sipariş kodumuzun olduğu kampanyayı seçmeniz gerekli olacaktır.
  • Sizler bu seçimi gerçekleştirdikten sonra, alışveriş sepetinizdeki tüm ürünlerin fiyatı toplam 40 TL düşecektir. Yeni toplam fiyat tutarı ise orada görünecektir. Bu işlemin ardından “sipariş ver” butonuna tıklayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz

Getir ilk sipariş indirimi nasıl alınır sorusunu da merak etmekte olanlar, kodu almak için herhangi bir işleme gerek olmadığını bilmelidirler. Kodun nasıl kullanılacağını anlatmakta olan maddelere göre, getir uygulaması yeni üyelik açmış olanların yani ilk defa sipariş verecek olanların alışveriş sepetine otomatik olarak indirim kodunu tanımlamaktadır. İndirimden yararlanmak isteyenlerin satın alma aşamasına geldiklerinde kampanyalar kısmı üzerinden bu kodun bulunduğu kampanyayı tıklaması yeterli olur.

Getir İndirim Kodu Kampanyaları

Getir ilk sipariş
Getir ilk sipariş

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz ürünü kapınıza kadar getirmekte olan getir uygulaması yalnızca ilk siparişini indirim kodları ile kullanıcıları memnun etmez. İlk sipariş indirim kodlarının yanı sıra getir uygulamasında daha pek çok alışveriş için pek çok çeşitli kampanya bulunur. Kampanyaların arasında bir alana bir bedava kampanyaları, içecek ürünlerinde özel kampanyalar, kozmetik ürünlerinin sepete yükleyenler yere getirme ücreti indirimi ve daha pek çok kampanya kullanıcıların bütçesine katkıda bulunur.

Özellikle de son dönemlerde artan enflasyon oranları, alım gücünün gitgide düşmeye devam etmesi haliyle market raflarına da olumsuz bir anlamda yansımıştır. Bu nedenle de pek çok kişi artık ihtiyaçlarını daha uygun ve daha tasarruflu bir şekilde gidermeye çalışmaktadır. Getir uygulaması ve sunmakta olduğu kampanyalar sayesinde, pek çok kişi ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla ve hiçbir şekilde zaman kaybetmeden giderebilir.

Getir uygulamasının kampanyaların yanı sıra daha pek çok sunduğu kolaylık vardır. Örneğin sipariş verdiğinizde sipariş ekranından kuryenin tam olarak nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz. Bu sayede siparişinizin tam olarak ne zaman elinize geçeceğini anlayabilirsiniz. Getir uygulamasında birbirinden çeşitli pek çok ürün bulunur. Fırın ürünlerinden hazır gıdaya, kozmetikten pet shop ürünlerine varana kadar ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilir, ilk siparişe özel indirimler ve diğer avantajlarla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Getir ilk sipariş indirimi
Getir sipariş indirimi

Getir Yemek İlk Sipariş İçin 30 TL İndirim

İhtiyaçlarınızı saniyeler içerisinde kapınıza getiren getir uygulaması, yalnızca market alışverişlerini ilk kez gerçekleştirecek olanlara indirim kodu sağlamıyor. Market alışverişlerinin yanı sıra bu uygulamanın yemek seçeneği üzerinden de ilk siparişte indirime sahip olunabiliyor. Getir ilk sipariş kodu yemek avantajı sayesinde akşam yemeğinizi veya iş yerindeki öğle yemeğini de 30 tl indirimli 1 şekilde yiyebilirsiniz. Getir yemek ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle ne yiyeceğinize karar vermiş olmanız gereklidir. Seçtiğiniz restoranın seçtiğiniz yemeğini sepetinize ekledikten sonra tıpkı market indirim kodunu kullanma aşamasındaki gibi sipariş ver seçeneğine tıklamadan kampanyalar arasından ilk sipariş 30 TL indirim kampanyasını seçmeniz gerekli olacaktır. Tüm bu aşamalardan sonra lezzetli yemeğini dakikalar içerisinde adresinize ulaştırılacaktır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu