Sartlarineler.com

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası – Müşteri Temsilcisi

1960 yılında küçük bir ayakkabı atölyesi ile temellerini atan FLO bugün yurt içinde ve yurt dışında birçok mağazası bulunmaktadır. Türkiye’de 500’e yakın mağazası ile pek çok tüketicinin ayakkabı ihtiyacını karşılamaktadır. FLO bünyesinde pek çok farklı markaya ait ayakkabı satışı ile de ihtiyaca ve markaya göre ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

Pek çok kişi tarafından tercih edilen FLO, müşterilerinin şikâyet ve önerilerini dinlemek için de FLO şikâyet hattı ile hizmet vermektedir. FLO pek çok iletişim hattı ve uygulamalarıyla müşterilerin öneri ve şikâyetlerini dinlemektedir. FLO çağrı merkezi, şikâyet hattı üzerinden aramalar yapabileceğiniz gibi, FLO şikâyet formu ile de FLO ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıları, ürün ve hizmet sorunlarınızı paylaşarak çözüm bulabilirsiniz.

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FLO bünyesinde bulundurduğu ve resmi web sayfası üzerinde güncel olarak yer alan iletişim hatları ve uygulamaları ile direkt müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. FLO mağazalarından almış olduğunuz ürünler ve hizmetler kapsamında yaşamış olduğunuz sıkıntılar için FLO şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak hızlı bir hizmet alabilirsiniz. FLO şikâyet hattına haftanın yedi günü 09.00 ila 18.00 saatleri arasında bağlanarak hizmet alabilirsiniz. Bu saatlerin haricinde yapacağınız aramalarda mesaj bırakma hizmeti ile de hizmet ve ürünler ile ilgili şikâyetlerinizi bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcisi bırakmış olduğunuz mesaj notuna hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır.

  • Şikâyet Hattı Numarası: 0 850 290 3 356

FLO Şikâyet Formu Nasıl Doldurulur?

FLO ürün ve hizmetleri ile ilgili yaşamış olduğunuz rahatsızlık ve şikâyetler için şikâyet hattı ile hizmet almak istemeyen tüketiciler için şikâyet formu hizmeti de bulunmaktadır. FLO şikâyet formu, FLO web sitesi üzerinde yer alan İletişim bölümünde yer almaktadır. Şikâyet formu için kişisel bilgileriniz ve hangi alanda problem yaşadıysanız o departmanı ve şikâyetiniz ile ilgili konuyu seçerek şikâyet işleminde bulunabilirsiniz.

FLO İletişim Bilgileri

FLO bünyesinde yer alan birçok iletişim hizmeti ile şikâyetleriniz ve ürünler ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. FLO iletişim bilgileri ise şöyledir,

]}