Sartlarineler.com

Dominos Şikâyet Hattı Telefon Numarası – Müşteri Temsilcisi

Dominos firması, müşteri memnuniyeti noktasında hassas olan ve kurumsallığı ile öne çıkan firmalardan birisidir. Firma bu kapsamda müşteri hizmetlerinin haricinde doğrudan şikayetlerinizi ve önerilerinizi iletebilmeniz için özel bir iletişim hattı oluşturmuştur. Dominos şikâyet hattı kullanılarak Dominos firmasına ilişkin tüm şikayetlerinizi iletebilmeniz mümkündür.

Dominos Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos şikâyet hattı telefon numarası kullanılarak 7 gün 24 saat firmaya ulaşılabilmektedir. Dominos firması şikayet hattı iletişim numarasına ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamak için herhangi bir işlem yapmanız gerek bulunmamaktadır. Şikayet hattına ulaşım sağlandıktan sonra otomatik olarak şikayetin kayıt altına alınması için müşteri hizmetleri ile bağlantı sağlanmaktadır.

  • Şikâyet Hattı Numarası: 0 850 755 33 22

Dominos Şikâyet Formu Nasıl Doldurulur?

Dominos şikâyet formu doldurmak için firmanın hazırlamış olduğu özel bir form bulunmamaktadır. Şikayet ve öneriler için özel bir müşteri hizmetleri hattı oluşturan firmaya tüm şikayetler yukarıda iletişim numarasını vermiş olduğumuz bu hat üzerinden yapılabilmektedir. Bununla birlikte firmanın e-posta adresine şikayet formu oluşturarak mail gönderdiğiniz takdirde de geri dönüş yapıldığı bilinmektedir.

  • Şikâyet Formu Linki: info@dominospizza.com.tr

Dominos bayramda çalışma saatleri, dini bayramlar için 13.00 – 01.00 olarak belirlenmiş olsa da, e-posta adresine şikayet formu yollayarak veya şikayet hattına ulaşarak firmaya 7 / 24 ulaşmanız mümkündür.

Ayrıca Casper şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Dominos İletişim Bilgileri

Dominos tarafından firmaya ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgileri resmi internet sitesinde paylaşılmıştır. Dominos firması, yalnızca internet sitesi ve müşteri hizmetleri kullanılarak değil, sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşılabilen bir firmadır. Firmaya sosyal medya hesaplarınız üzerinden özel mesaj yollayarak veya etiketleme yaparak ulaşım sağladığınızda, firma yetkilileri kısa sürede tarafınıza dönüş yapmakta ve iletişim bilgilerinizi talep etmektedir. İletişim bilgilerinizi paylaşarak şikayetiniz için firmanın size ulaşmasını sağlayabilmeniz mümkündür. Dominos iletişim bilgileri olarak firma tarafından açıklanan iletişim adresleri ise şu şekildedir:

]}
Yorumlar