Sartlarineler.com

Denizbank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Denizbank personel alımları 2020 yılı içerisinde birçok şubesi için devam edecek. Bankanın yapacağı bankacı alımlarına dair detaylar, başvuru yolları, şartlar ve diğer önemli hususlar yazımızda. Denizbank’ta gişe memuru, uzman yardımcısı, pazarlamacı gibi çeşitli görevlerde çalışmak istiyorsanız içeriğimizden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Denizbank personel alımı, 2020 yılı için 20 farklı pozisyonda gerçekleşmiş ve hala da devam etmektedir. Denizbank resmi internet sitesi başta olmak üzere, pek çok kariyer portalında yayınlanmakta olan iş ilanları, her şehir için farklı pozisyonları kapsamaktadır. Kişilerin; çalışmak istedikleri şehri belirlemelerinin ardından, o şehir için belirtilmiş olan pozisyonları ve çalışma koşullarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.

Denizbank Personel Alımı Ne Zaman?

Denizbank personel alım zamanı, kontenjan açığı olan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Denizbank tarafından yayınlanmış olan iş ilanları ve bu ilanlara başvuru yapmanın son tarihleri, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İletişim Merkezi Asistanı: 12.03.2019
 • Telefonda Satış Temsilcisi: 12.03.2019
 • Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı: 12.03.2019
 • Mobil Satış Temsilcisi: 12.03.2019

Denizbank Personel Alım Şartları Neler?

Denizbank personel alımı için koşulların yerine getirilmesi ve bu koşulları sağlamakta olan kişilerin, iş başvurusunda bulunması gerekmektedir. 4 ayrı pozisyon için iş ilanı vermiş olan Denizbank, her pozisyon için kendisine özgü şartlar sunmaktadır. Genel manada Denizbank personel alımı için gerekli görülen şartlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • 30 yaşını geçmemiş olmak,
 • Akıcı bir diksiyona sahip olmak,
 • İletişim kabiliyeti güçlü olmak,
 • Başarı odaklı çalışmak,
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilmek,
 • Erkek adaylar için, askerlik problemi bulunmamak ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
 • Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek,
 • En az lise mezunu olmak.

Denizbank İş Başvurusu

Denizbank iş başvurusu yapmak için kullanılması gereken adres, Denizbank’ın resmi internet sitesidir. Resmi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını duyurmakta olup, başvuruları değerlendirmeye alan Denizbank’ın resmi internet sitesine; “başvuru.denizbank.com” adresinden erişim sağlamak mümkündür. Uygun şartları sağlayarak, gerekli pozisyonlara başvuruda bulunan adaylar, insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.

Başvuruları onaylanan adaylar, insan kaynakları ya da ilgili diğer birimlerle görüşmek üzere mülakata çağırılmaktadır. Yetkili bazlı olarak işlemekte olan mülakatlarda, deneyimi bulunmayan adaylar için sınav ve grup çalışması kapsamında iki ayrı aşama söz konusudur. Bu aşamalardan sorunsuz şekilde geçerek, mevcut pozisyona uygun olduğunu kanıtlayan adaylar, belli bir dönem değerlendirme sürecine tabii tutulmaktadırlar.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

Akbank Personel Alımı
TEB Personel Alımı
Şekerbank Personel Alımı
QNB Finansbank Personel Alımı
Odeabank Personel Alımı
eee
HSBC Personel Alımı
ING Bank Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı
Halkbank Personel Alımı
Garanti BBVA Personel Alımı
Anadolu Bank Personel Alımı
Albaraka Türk Personel Alımı

Denizbank İnsan Kaynakları İletişim

Denizbank insan kaynakları departmanı irtibat numarası ve diğer iletişim kanalları şu şekilde belirtilmektedir:

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank mesai saatleri, resmi kurumların çalışma saatleriyle hemen hemen örtüşmektedir. Çeşitli mesai zamanları haricinde, banka personellerinin çalışma saatleri şu şekilde belirtilmektedir:

 • İşe Başlama: 09.00
 • Öğle tatili: 12.30 – 13.30
 • Çıkış saati: 17.00

Denizbank Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar

Denizbank çalışan haklarının tamamı, kanunlar çerçevesinde koruma altına alınmaktadır. Denizbank kadroları içerisinde istihdam edilmiş olup, bu kurum için hizmet vermekte olan personellerin tamamının sahip olduğu, maddi ve sosyal haklar bulunmaktadır. Çalışanların maaşlarına düzenli olarak zam yapılmasının yanında, bankada çalışan tüm pozisyonlar için eşit ve adil bir ücretlendirme uygulanmaktadır.

Personellerin sergilemiş oldukları başarılara karşılık, günün koşulları çerçevesinde ödüllendirme sistemi uygulanmaktadır. Bankacılık sektöründe kariyer hedefi bulunan tüm çalışanların, Denizbank’ın sunmuş olduğu eğitim ve seminer fırsatlarından faydalanma hakları bulunmaktadır. Denizbank bünyesinde çalışan tüm personellerin, kurumsal firma olmanın vermiş olduğu haklardan faydalanma fırsatı bulunmakta, talepleri ve istekleri doğrultusunda gerekli bilgilendirmeyi yetkili birimlere yapabilmektedirler. Personellerin maaşları, pozisyona ve çalışan seviyesine göre değişiklik göstermekteyken, en düşük maaş asgari ücret olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Denizbank 09:00 itibari ile çalışmaya başlayarak öğlen 12:30'a kadar sürekli açıktır. Öğleden sonra ise 13:30 ve 17:00 saatleri arasında hizmet verir.

Denizbank, öğle arasına 12:30 - 13:30 saatleri arasında girmektedir. Bu saatlerde banka hizmet vermez.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850 222 0 800 nolu telefon aranmalı ve ardından sırası ile 2 sonra 1 ve en son ise 0 tuşlanarak müşteri temsilcisine bağlanılmalıdır.

Kurtaran hesap, kredili mevduat hesabıdır. Bu hesapta para ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat karşılayabilirsiniz.

Ek hesap kullanabilmek için öncelikle bu hesabı tanımlamalısınız. Sonrasında 12 aya varan taksitler ile bu hesaptan kredi çekebilirsiniz.


Etiketler: