Sartlarineler.com

Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir soğuk içecek markası olup tüm dünyada üretim ve dağıtım yapması dolayısı ile uluslararası alanda tanınan bir markadır. Coca Cola ve Coca Cola firması tarafından üretilen soğuk içeceklerin hiçbirinde alkol bulunmamaktadır. Bundan ötürü alkol kullanmayan tüketiciler tarafından da sevilerek tüketilmektedir. Dünya çapında birçok farklı insana ulaşabilen ve sıklıkla tercih edilen bir ürün olmasından dolayı firmanın; ürünlerine dair şikayetler, talepler ya da sorular olabileceği için Coca Cola şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır.

Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola firması ve bu firmaya bağlı diğer soğuk içecek markalarının ürünleri hakkında, tüketiciler tarafından bildirilmek istenen şikayetler, sorular ya da talepler için Coca Cola şikâyet hattı telefon numarası aracılığıyla müşteri hizmetlerine başvurulabilmektedir.

  • Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 201 30 40

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Coca Cola firmasının müşteri temsilcilerine şikâyet, talep ve sorular için şikayet hattı üzerinden 7/24 ulaşım sağlanamamaktadır. Firmanın müşteri hizmetleri birimine ulaşmak isteyen tüketicilerin belirtilen numarayı belirli saatler arasında aramaları gerekmektedir.

  • Coca Cola Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.30 – 17.30

Coca Cola Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola çağrı merkezleri tüketiciler tarafından hatalı ürünler hakkında şikâyet bildirmek için, işletme sahipleri tarafından dağıtımlarda gecikmelerin ya da gelen ürünlerde olan hataların bildirilmesi, yeni sipariş ve taleplerde bulunulması amacıyla aranabilir. Çağrı merkezinin ayrıca bir numarası olmaması nedeniyle talep ve şikâyet için müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak bildirim yapılabilir.

Ayrıca Burger King şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Coca Cola müşteri hizmetlerine bir evrak ve belgeyle başvurmak isteyen kullanıcılar için firmanın müşteri hizmetlerine ait bir faks numarası bulunmamaktadır. Firmaya evrak ve belge göndermek isteyen müşteri ve işletme sahipleri firmanın ilgili birimlerine elektronik posta yoluyla ulaşabilirler.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi?

Coca Cola firmasının genel müdürlüklerinde, içeceklerin üretimlerinin yapılmasından sonra işletmelere dağıtılma sürecini denetleme, işletmeler ve üretici firma ile arasındaki işlemlerin yapılmasını sağlama, Coca Cola markasının ülkedeki yönetimi ve içişleri ile ilgili işlemleri düzenleme ve denetleme yapılmaktadır.

  • Coca Cola Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 528 40 00
  • Coca Cola Genel Müdürlük Adresi: Esenşehir, Deniz Feneri Sokak No:4,34776 Ümraniye/İstanbul

Coca Cola İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Coca Cola Türkiye firması bünyesine iş başvurusu yapılması için ayrıca bir telefon numarası bulunmamaktadır. Genel merkez telefon numarasının yanıtlanmasının ardından aramayı yanıtlayan görevliye Coca Cola bünyesinde çalışmak istenildiği belirtilmeli ve bu sebeple insan kaynakları departmanına yönlendirilmek yoluyla başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca internet sitelerinde özgeçmiş bilgileri göndererek elektronik başvuru yapılabilmesi için seçenekler bulunmaktadır.

  • Coca Cola İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 528 40 00

Coca Cola Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Coca cola belirli bir form bulunmaması dolayısıyla müşteri hizmetlerinden telefon numarasıyla aranarak sözlü şekilde talep ve şikayetlerde bulunulabilir. Yazılı talepte bulunmak isteyen müşteri ya da işletme sahipleri firmanın müşteri hizmetlerine elektronik posta yoluyla ulaşabilirler.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Coca Cola, tüketicilerin ve işletme sahiplerinin Coca Cola firmasına dair bilgilere birçok sosyal medya platformundan rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Firmaya ait kampanyalar, yenilikler ve sunduğu fırsatlardan anında haberdar olabilmek için bu platformlar üzerinden firmanın hesaplarını takip edebilirsiniz.

]}
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.