Diğer

CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi, kısa adı ile CİMER, vatandaşların talep, şikâyet ve ihbarlarını cumhurbaşkanlığı makamına direkt olarak iletebilmesi için 2015 yılında oluşturulmuş bir portaldır. CİMER’e başvurular, CİMER şikâyet hattı telefon numarası üzerinden yapılmaktadır. CİMER üzerinden istek ve şikâyette bulunmak için E-Devlet sisteminden de başvuru yapılabilmektedir. Vatandaşlar hangi yolu seçmek isterlerse ya da hangi yöntem onlara daha kolay gelirse o şekilde başvuru yapma hakkına sahiptirler.

CİMER Şikâyet Hattı
CİMER Şikâyet Hattı

CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CİMER Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından kurulmuş kurumsal bir site olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının şikâyet, talep ve ihbarlarını cumhurbaşkanlığı makamına bildirmelerine olanak sağlar. Dileyen vatandaşlar şikâyet, talep ve ihbarlarını CİMER şikâyet hattı telefon numarasını arayarak bildirebilirler.

  • CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0312 525 55 55

CİMER Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasındadır?

CİMER müşteri hizmetleri vatandaşların talep, şikâyet ve başvurularını 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde CİMER müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kabul etmektedir. Böylelikle dileyen vatandaşlar istedikleri ya da ihtiyaç duydukları an bu hattı arayarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne ulaşabilirler.

  • CİMER Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

CİMER Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

CİMER Şikâyet Hattı

CİMER vatandaşların talep ve şikayetlerini müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kabul etmekle birlikte ALO 150 telefon hattından da çağrı alabilmektedir. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne talep ve şikâyette bulunmak isteyen vatandaşlar diledikleri telefon numarasını tuşlayarak CİMER hattının görevlilerine ulaşabilirler.

CİMER Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

CİMER’e evrak ve belgeyle başvuru, talep ve şikâyette bulunmak isteyen vatandaşlar faks numarası üzerinden bu başvurularını yapabilirler. Bu sayede cumhurbaşkanlığı makamına iletilmek istenen dilekçe, belge ve evraklar CİMER müşteri hizmetleri faks numarası yoluyla iletilebilir.

  • CİMER Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 473 64 94

CİMER Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

CİMER Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin talep, şikâyet, ihbar ve başvuru kanalı olduğu için genel merkezi cumhurbaşkanlığı makamının kendisidir. Bu sayede Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dilek, şikâyet, başvuru ve ihbarlarını direkt olarak cumhurbaşkanlığı makamının oluşturduğu bu portal üzerinden kolaylıkla iletebilirler.

  • CİMER Genel Müdürlü Telefon Numarası: 0312 590 20 00
  • CİMER Genel Müdürlük Adresi: Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe / Ankara

CİMER İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

CİMER Şikâyet Hattı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi bünyesine çalışan olabilmek adına başvurmak isteyen vatandaşlar CİMER İnsan Kaynaklarına telefon hattı üzerinden ulaşarak CİMER’de nasıl iş sahibi olunacağına, bu platformda çalışabilmek için ne gibi vasıfların gerekli olduğuna ve iş başvurusu sürecinde hangi yolların izlenmesi gerektiğine dair bilgi sahibi olabilmek adına bu telefon hattı üzerinden iletişime geçebilirler.

  • CİMER İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 525 43 90

CİMER Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Cumurbaşkanlığı İletişim Merkezi’yle yazılı iletişime geçmek isteyen vatandaşlar E-Devlet sistemi ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı sitesi üzerinden CİMER başlığı seçerek ve kutucuklardaki T.C. kimlik numarası, ad, soyad, başvuranın annesinin evlenmeden önceki soyadının ilk ve son harfi, T.C. kimlik seri no ve cep telefonu numarası bilgileri ile giriş yaparak CİMER Müşteri Hizmetleri İletişim formuna ulaşabilirler.

CİMER Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne sosyal medya üzerinden ulaşmak isteyen vatandaşlarımız için birçok sosyal medya platformunda CİMER adına sosyal medya hesapları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu