Sartlarineler.com

Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper markası tablet, telefon, bilgisayar, monitör gibi elektronik cihaz ve elektronik cihaz aksesuarları ürünlerini piyasaya süren bir markadır. Casper markası, kuruluş tarihi 1991 olup bu yıldan itibaren Dünya’nın nerdeyse tüm ülkelerinde ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu kadar tanınan bir marka olması ve ürünlerinin birçok yere dağıtılması sebebiyle özellikle üretim ve dağıtımda hasarlı olan ürünlerin bildirilmesi için markanın Casper şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır.

Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper, üretiminde ve dağıtımında hassas olunması gereken elektronik cihazların markası olması nedeniyle şikâyet hatları aktif olarak çalışmaktadır. Bu sebeple kişilerin bu markadan alışveriş yapmaları sonrasında satın aldıkları üründe kusur, hata, problem olması halinde arayabileceği ya da alışveriş yapmadan yalnızca bilgi almak amacıyla danışabileceği bir numara olan Casper şikâyet hattı telefon numarası vardır.

  • Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Casper markasından yapılan alışverişlerde satın alınan ürünler hakkında soruların sorulması, şikâyette bulunulması ya da alışveriş yapmayıp ürünü satın almadan önce bilgi almak için Casper müşteri hizmetleri telefon numaraları aranabilir. Bu numaralar arandığında yalnızca belirli saatler arasında müşteri temsilcisinden hizmet alınabilir. Bu saatler dışındaki zamanlarda aramaları telesekreter kaydı yanıtlamakta ve arayan kişiyi başka bir iletişim yöntemine yönlendirmektedir.

  • Casper Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.30-18.00

Casper Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Casper çağrı merkezlerine bağlanmak için şikâyet hattıyla aynı numara aranabilmektedir. Çağrı merkezleri için ayrıca bir numara bulunmamaktadır. Kişiler Casper çağrı merkezi telefon numarasını şikâyette bulunma, talep etme, bilgi alma gibi durumlar konusunda tuşlayarak çağrı merkezi görevlisiyle görüşebilirler.

  • Casper Çağrı Merkezi Numarası: 0850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Casper müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için bulunan numara dışında başka numarası yoktur. Bu sebeple faks numarası da bulunmamaktadır. Fakslar elektronik ortamdaki bir belgeyi göndermek amacıyla kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisinde fakslar yerine elektronik posta kullanılması daha kolaydır. Casper’ın elektronik posta adresi bulunmaktadır. Gönderilmek istenen belge elektronik posta olarak gönderilebilir.

Casper Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Casper Dünya çapında üretim yapıp ürünlerinin dağıtımını yapan bir marka olması nedeniyle her ülkede firmanın içişlerini ve dışişlerini denetleyen bir genel müdürlük olması gerekmektedir. Casper Genel Müdürlüğü yalnızca müşterilerle ilgilenmeyip ürünlerin dağıtımıyla ilgili şubelerin birbiri arasında irtibatını sağlamaktadır.

  • Casper Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 528 66 66
  • Casper Genel Müdürlük Adresi: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No: 47 Casper Plaza Ümraniye/İstanbul

Ayrıca CarrefourSA şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Casper İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Casper markası bünyesine alacağı çalışanların başvuru yapmaları için ayrıca bir telefon numarası bulundurmamaktadır. Bu sebeple genel müdürlük telefon numarası aranılarak insan kaynakları departmanlarına bağlanmak istenildiği belirtilerek insan kaynaklarıyla görüşülebilir.

  • Casper İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 528 66 66

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Casper markası müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmek için yalnızca müşteri hizmetlerine ait telefon numarası ile değil aynı zamanda Casper markasının internet sitesi üzerinde Müşteri Hizmetleri başlıklı bölümde bulunan formu kullanıma sunmaktadır. Bu formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak Casper müşteri hizmetleri tarafından hızlıca yanıtlanabilirsiniz.

Casper Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Casper markasının çoğu sosyal medya platformunda resmi hesaplarının olması kişilerin bu sayfaları takip etmeleri halinde markanın avantajlı ürünleri, kampanyaları, yenilikleri ve ilgi çekici paylaşımlarından anlık haberdar olabilmelerini sağlamaktadır.

]}
Yorumlar