Fiyatı Nedir

Büyük Tüp Fiyatı Ne Kadar?

Büyük tüp fiyatı ne kadar? Sorusu, özellikle evinde doğalgaz bulunmayan veya ocak sistemi doğalgaz ile çalışmayan kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan biri olurken, özellikle 2022 yılında yaşanan enflasyon sebebiyle artan tüp fiyatları kişilerin sürekli olarak bu soruyu sormasına neden olmaktadır.

Hem büyük hem küçük tüp fiyatları 2022 yılında neredeyse 2 katı bir artış gösterirken, özellikle mutfaklarda en çok tercih edilen tüp olan 12 kg tüp fiyatı kişiler tarafından araştırılmaktadır. Bu hususta özellikle şehirlere göre farklı büyük tüp fiyatlarıyla karşılaşmak mümkün olsa da bu şehirlere göre büyük tip fiyatı farklılığı oldukça küçük miktarlarda görülmektedir.

Büyük Tüp Fiyatı Ne Kadar?
Büyük Tüp Fiyatı Ne Kadar?

Bunun yanı sıra büyük tüp satın alınacak firmaya göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kişilerin özellikle sürekli olarak kullanmakta olduğu tüp markasının 12 kg ev tüpü fiyatını öğrenmesi gerekmektedir. Bu hususta da tüp markalarının şehirlere göre ufak değişiklikler görülse de büyük tüp fiyatları şu şekildedir;

 • Aygaz 12 KG Büyük Tüp Fiyatı: Ortalama 323 TL
 • İpragaz 12 KG Büyük Tüp Fiyatı: Ortalama 315 TL
 • Milangaz 12 KG Büyük Tüp Fiyatı: Ortalama 303 TL
 • Mogaz 12 KG Büyük Tüp Fiyatı: Ortalama 285 TL

 

Aygaz Büyük Tüp Fiyatı

Aygaz, ülkemizde en çok tercih edilen tüp markalarından biri olarak bu markanın tüp fiyatları sürekli olarak merak edilmektedir. Özellikle mutfak tüpü olarak da adlandırılan Aygaz büyük boy, kişilerin bulunduğu şehre göre değişiklik göstermektedir.

Ancak bu fiyat değişikliği oldukça cüzi bir miktarda olduğu için kişileri etkilemektedir. Bu bilgiler ışığında Aygaz  güncel olarak şehirler baz alındığında ortalama 323 TL’dir.

 

Ancak mutfak tüpünün yanı sıra özellikle piknik tüpü de oldukça fazla kullanılırken, Aygaz markasının mutfak ve piknik tüpünün yanı sıra daha birçok farklı tüpü de bulunmakta, bunun yanı sıra mutfak ve piknik tüpü için de farklı alternatiflere sahiptir. Güncel Aygaz tüp fiyatları ise şöyledir;

 • Aygaz Maksi Tombul: Ortalama 329 TL
 • Aygaz Maksi Uzun: Ortalama 329 TL
 • Aygaz Maksi Karavan Tüpü 12 KG: Ortalama 343 TL
 • Aygaz Mini Tekne Tüpü 2 KG: Ortalama 71 TL
 • Aygaz Gri Ev Tüpü 12 KG: Ortalama 323 TL
 • Aygaz Gri Piknik Tüpü: Ortalama 63 TL
 • Aygaz Sanayi Tüpü: Ortalama 1219 TL

 

Mutfak Tüp Fiyatları

Mutfak tüpü olarak adlandırılan ve gerek tombul gerek uzun şekillere sahip olabilen bu büyük tüpler, evlerde ocaklarda kullanılmakta ve yaklaşık 1-1,5 ay gibi bir kullanım süresine sahip olmaktadır. Özellikle 2022 yılında gelen zamlar ile birlikte oldukça artan modeldir.  Evinde doğalgaz bulunmayan ve bu nedenle hala tüp kullanan kişileri oldukça zorlamaktadır.

 

Güncel mutfak tüp fiyatları, kişilerin bulundukları şehre, kullandıkları mutfak tüpü modeline ve en önemlisi de markasına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle en çok tercih edilen mutfak tüpü markaları olan Aygaz, İpragaz ve Milangaz, birbirlerine yakın 12 kg mutfak tüpü fiyatlarına sahiptir. Bu markaların mutfak tüpü fiyatları dikkate alındığında ortalama 300 ile 325 TL arasında değişmektedir.

Boş Tüp Fiyatı

Tüp kullanan ve boş tüplerini satın aldıkları tüp markasına teslim ederek depozito almak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Boş tüp depozito fiyatı 2022 yılında markadan markaya göre değişse de bu boş tüpler için markaların sunduğu fiyatlar 60 TL ile 100 TL arasında olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu