Sartlarineler.com

Burulaş Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesinde 1998 yılında kurulmuş olan şehir içi ve şehirlerarası ulaşım firmasıdır. Burulaş Türkiye’de ulaşımda bir marka olma amacıyla firma olarak gelişme ve büyüme yolunda ilerlemektedir. Burulaş firmasıyla seyahat etmekte olan ya da seyahat etmiş kişilerin dilek veya şikâyetleri ile ilgili konuları firmayı arayıp belirtebileceği Burulaş şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır.

Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burulaş şikâyet hattı telefon numarası, dilek ve şikâyetler belirtilebilmekle birlikte ulaşım seçenekleri konusunda merak edilenlerin sorulabileceği bir telefon hattıdır. Telefon numarasının aranması halinde kişilerin alacağı çabuk yanıtlar ile müşteri memnuniyeti sağlamak amacında olan Burulaş, ulaşım konusunda Bursa’nın önemli ulaşım firmalarından biridir.

  • Burulaş Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 850 99 16

Burulaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Burulaş ulaşım firmasının müşteri hizmetleri çalışma saatleri için belirli bir aralık bulunmamaktadır ancak bazı firmalar da olduğu gibi Burulaş firmasının da gece seyahatleri olduğundan 7/24 iletişim numarası arandığında ulaşım sağlama imkânı olabilmektedir.

  • Burulaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Burulaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Burulaş ulaşım firmasının çağrı merkezi numarası, ulaşım saatleri, ulaşım kartları, biletleri gibi ulaşım unsurları; oluşan problemler, kayıp eşya bildirime konuları ile ilgili aranabilecek bir numaradır. Şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren Burulaş firmasının 5 farklı toplu taşıtma şekli olduğu için çağrı merkezine ihtiyaç da o kadar fazla olmaktadır. Bu yüzden verilen bu hat arandığında problemlere sonuç bulmak, soruları yanıtlamak amacıyla çağrı merkezindeki görevliler, kişilerin danışmaları halinde onlara yardımcı olmaktadır.

Burulaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Burulaş müşteri hizmetlerinin faks numarasına yazılı olarak belge, evrak gönderilebilmesi amacıyla faks numarası bulunmaktadır. Ulaşım kart çıkartma, bilet alma gibi durumlarda kişilerin vermesi gereken evrak veya kimlik gibi belgeler eğer ekranda ise firmaya ulaştırabilmek için faks yöntemini kullanabilmektedirler.

  • Burulaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0224 452 52 43

Burulaş Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Burulaş toplu taşıma firmasının müşteri hizmetleri genel müdürlüğü firmanın da kurulmuş olduğu Bursa ilinde bulunmaktadır. Başka illerde olmamasından kaynaklı olarak tek bir genel merkez binası bulunmaktadır. Tüm ulaşım hizmetleri konusunda bu adrese gidilip bilgi alınabilir ve şikâyet bildirimi yapılabilmektedir.

  • Burulaş Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0224 452 52 44
  • Burulaş Genel Müdürlük Adresi: Odunluk Mahallesi, Akpınar Mahallesi No:6/1 16265 Nilüfer/Bursa

Ayrıca Burger King şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Burulaş İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burulaş firması, şubeleri olmamasından kaynaklı diğer şehirlerde bilinmemesi nedeniyle çok büyük bir firma olmadığı için yalnızca Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde yaşayan kişilerin toplu taşıma ve ulaşım işlerinden sorumlu olmaktadır. Bundan dolayı insan kaynakları bölümü olmasına rağmen iletişim için ayrıca bir telefon numarası bulunmamaktadır.

  • Burulaş İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0224 452 52 44

Burulaş Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Burulaş müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçmek dışında başka bir yöntem daha bulunmamaktadır. Bu sebeple kişiler şikâyet, talep durumlarında cep telefonları ile iletişim kurmalıdırlar.

Burulaş Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Burulaş firmasının sosyal medyadaki resmi hesapları bulunmakla birlikte bu hesaplarda bazı paylaşımlar yapılmaktadır. Ulaşım kampanyaları, haberleri, bilgilendirmeleri gibi paylaşımlar yapılabilmektedir. Kişiler Burulaş toplu taşıtlarını kullanıyorlar ise bu sayfaları takip ettiklerinde bu tarz paylaşımlardan haberdar olabilmektedirler.

]}