Sartlarineler.com

Burger King Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’de 650 civarında restoranı bulunan Burger King, insanlar tarafından tercih edilen ve sevilen bir fast food firmasıdır. Firmanın restoran içerisinde verdiği hizmet dışında ev siparişleri alıp evlere de servis yapmaktadır. Çok kişiye ulaşması ve çoğu kişi tarafından tercih edilmesi nedeniyle firmaya olumlu ve olumsuz birçok yorum, talep ve şikâyet gelmektedir. Talep ve şikâyetlerin firmaya ulaştırılması için Burger King şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır. Kişiler bu telefon numarasını arayarak dilek ve şikâyetlerini belirtebilmektedirler.

Burger King Şikâyet Hattı

Burger King Şikâyet Hattı

Burger King Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burger King şikâyet hattı telefon numarası, kişiler tarafından restoran veya menüler hakkında talep edilen herhangi bir şey olma durumunda ya da alınan hizmetten, görülen davranıştan memnun olmama gibi durumlarında aranabilmekte olup talepler ya da problemler dile getirilebilmektedir. Ayrıca numaranın aranması karşılaşılan telesekreter yoluyla da eve sipariş seçenekleri hakkında bilgi alınabilmektedir.

  • Burger King Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 54 64

Burger King Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Burger King Şikâyet Hattı

Kişiler, Burger King müşteri hizmetlerini talep ve şikâyet gibi durumlarda arayabilir ya da Burger King firmasına ulaşabileceği diğer yolları telesekreter yoluyla öğrenebilirler. Kişiler bu numarayı belirli saatler içinde aradığında müşteri hizmetleri görevlisine bağlanmaktadırlar ancak bu belirli saatlerden önce ya da sonra aradığında telesekreter yanıtıyla karşılaşırlar.

  • Burger King Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 11.00-22.00

Burger King Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Burger King firmasının ayrıca bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmamaktadır. Bu sebeple kişiler almak istedikleri hizmet, sormak istedikleri bir şey veya bulunmak istedikleri şikâyet durumlarında müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yararlanabilmektedirler.

Ayrıca FLO şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Burger King Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Burger King Şikâyet Hattı

Faks kullanımları artık eskisi gibi olmasa da her firmanın belirli faks numarası vardır. Bu firmalardan biri de Burger King’dir. Burger King müşteri hizmetleri faks numarası bu firmaya yazılı bir belge göndermek amacıyla kullanılmaktadır. Firma içindeki yazılı işlemler de faks yoluyla yapılabilir.

  • Burger King Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 236 56 45

Burger King Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Burger King firmasının Türkiye’de bir genel merkezi bulunmaktadır. Genel merkeze daha çok firmayla alakalı resmi işler için ya da firmanın içişleri faaliyetleri için gidilebilir.

  • Burger King Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 54 64
  • Burger King Genel Müdürlük Adresi: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş/İstanbul

Burger King İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burger King insan kaynaklarına başvuruda bulunulabilir. Burger King firmasında çalışmak isteyen kişiler, başvuru yapmak için insan kaynaklarını arayabilmekte açık pozisyon bulunup bulunmadığı hakkında bilgi alabilmektedirler.

  • Burger King İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 7 822

Burger King Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kişiler Burger King firmasının müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek ve şikâyetlerini iletebilmektedirler. Bunun için Burger King’in iletişim sayfasındaki istek ve öneriler kısmındaki formu doldurabilirler.

Burger King Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Firmaların resmi sosyal medya hesaplarının olması, insanların sevdikleri firmaları takip edebilmeleri açısından önemlidir. Kişiler için sosyal medyaya ulaşmak daha kolay olduğundan firmayla ilgili merak ettikleri herhangi bir konuyu firmanın resmi sosyal medya hesabından da araştırabilmektedirler. Burger King firmasının da kendi resmi sosyal medya hesapları bulunmaktadır.

]}
Yorumlar