Sartlarineler.com

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank 2020 yılı personel alımları için bankacı olarak başvuruda bulunmak istiyorsanız Anadolu Bankasının aradığı şartları, iş imkanı tanıdığı pozisyonları ve diğer ayrıntıları yazımızdan kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha da kuvvetlendirmek adına kendi bünyesine kaliteli çalışanları katmak için açmış olduğu personel alım ilanları üzerinden yapılmaktadır. 20 senedir alanda durmak bilmeden faaliyet gösteren banka, kendi yapısını genişletmek ve müşteri ilişkilerinin daha da arttırılarak sağlam hale getirmek için personel alımlarını düzenli hale getirmeye başlamıştır. Genellikle aktif iş ilanı siteleri üzerinden alımlarını yapan banka, aynı anda pek çok farklı pozisyonda kişiyi bünyesine katmak için hali hazırda beklemektedir. İlan açtığı her dönemde 15’in üzerinde farklı pozisyonla çalışan alan banka, faaliyet gösterdiği illerde bu alımları aynı prosedürleri uygulayarak yapmaktadır.

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman?

Anadolu Bankası personel alım zamanı, bankanın resmi internet sitesinde duyurulan zamanların haricinde diğer iş ilanı siteleri üzerinden de takip edilebilmektedir. Resmi başvuruların her iki kanal üzerinden de yapılacağı göz önünde bulundurulursa bankaya personel için başvuruda bulunacak olan kişiler, mutlaka hem bankanın insan kaynakları kısmında yer alan kariyer duyurularını hem de diğer iş ilanı veren siteler üzerindeki ilanları düzenli olarak kontrol etmelidirler. Açık pozisyonlara göre istikrarlı bir şekilde personel alımı yapan banka, başvuruda bulunan kişilere yine aynı kanallar üzerinden ya da bizzat telefonla arayarak geri dönüş yapabilmektedir. Garanti Bankası da eleman alımı yapmaktadır. Garanti Bankası personel alımı ilanlarını ilgili yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Anadolu Bank Personel Alım Şartları Neler?

Anadolu Bankası personel alımı için koşullar genel olarak başvurulan pozisyonlara göre değişmektedir. Bankanın başvuruları değerlendirmeye alırken dikkate almış olduğu en önemli kriter kişinin eğitim düzeyi durumudur. Başvurulan pozisyonla kişilerin eğitim düzeyleri eğer eş değilse, başvuruda bulunan kişinin iş başvurusu maalesef banka yetkilileri tarafından kabul edilmeyecektir. Anadolu bankası açmış olduğu pozisyona göre hem lise hem de üniversite mezun kişileri bünyesine kabul etmektedir. Her iki farklı eğitim grubu için farklı farklı pek çok iş pozisyonuna sahip olan banka, aynı zamanda yapmış olduğu sınavdan da kişilerin başarılı olmasını şart olarak ortaya koyar.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

Akbank Personel Alımı
TEB Personel Alımı
Şekerbank Personel Alımı
QNB Finansbank Personel Alımı
Odeabank Personel Alımı
Kuveyt Türk Personel Alımı
HSBC Personel Alımı
ING Bank Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı
Halkbank Personel Alımı
Garanti BBVA Personel Alımı
Denizbank Personel Alımı
Albaraka Türk Personel Alımı

Anadolu Bankası İş Başvurusu

Anadolu bankasına iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikle bankanın açmış olduğu açık pozisyonları detaylı bir şekilde araştırması ve kendisine en uygun pozisyonu seçerek bu alanda başvuruda bulunması gerekmektedir. Banka her yıl;

  • Ticari bankacılık portföy yöneticisi olarak,
  • Gişe asistanı olarak,
  • Kobi bankacılığı portföy yönetmeni olarak,
  • Yazılım geliştirme uzmanı,
  • Parekende bankacılık kredi ağırlıklı portföy,
  • Vergi yönetmen yardımcısı veya yönetmeni olarak,
  • BT operasyon destek uzmanı,

Gibi ve daha pek çok alanda personel alımı yapmaktadır. Bankaya iş başvurusunda bulunacak olan kişiler internet adresi üzerinden açılan pozisyonlar ve başvuru hakkındaki detaylar için bilgilere ulaşabilirler.

Anadolu Bankası İnsan Kaynakları İletişim

Anadolu Bankası insan kaynakları departmanı deneyimli adayların ve banka bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin politikalarını belirleyen en önemli bölümdür. Kişiler bankanın insan kaynakları bölümünden bankacılık kariyerlerini şekillendirmek adına destek alabilir ya da bankanın çalışanları için sunmuş olduğu eğitim avantajlarından faydalanabilirler. Anadolu bankası insan kaynaklarına ulaşmak isteyen kişiler bankanın https://ikportal.anadolubank.com.tr/ik/ resmi internet adresi üzerinden gereken bilgileri edinebilirler.

Anadolu Bankası Çalışma Saatleri

Anadolu Bankası mesai saatleri sabah 09:00 ile 12:30, öğle arası 12:30 ile 13:30 ve öğle mesaisi 13:30 ile 17:00 arasındadır. Verilen mesai saatleri sadece çalışanlar için değil aynı zamanda müşterilerin de işlem saatleri için ayrılan zamanladır.

Anadolu Bankası Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar

Anadolu Bankası çalışan hakları, bankanın bünyesinde çalışan kişilerin haklarını çevreleyen ve aynı zamanda banka bünyesinde çalışan herkesin sahip olduğu haklardır. Bunun yanı sıra çalışanlarını motive amaçlı pek çok etkinlik düzenleyen kurum ortak ilgi alanlarından faydalanarak kişilerin aktif olarak iletişim kurmasını ve birbirleri ile paylaşım sağlamasına imkân tanımaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu bank 1997 yılından itibaren Habaş şirketler grubuna ait olan bir bankadır.

Tam olarak faaliyetine 1997 yılında başlayan banka güvenilir bir bankadır. Rakiplerinin sunduğu tüm olanakları kendisi de sunmaktadır.

Banka 30 ilde faaliyet göstermekte ve toplamda 113 adet şubesi bulunmaktadır.

Anadolu bank genel müdürlüğü koltuğunda 2017 yılından itibaren Namık Ülke oturmaktadır.

09:00'da açılan Anadolu bank öğle arası için 12:30 - 13:30'da ara vermektedir. 13:30'dan sonra ise 17:00'a kadar faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.


Etiketler: