Krediler

Akbank Kredi Kartları

Akbank kredi kartları hakkında bilgi almak isteyen kişiler, internet üzerinden yaptıkları araştırmalarda Akbank’ın hangi çeşit kredi kartlarını müşterilerine sunduğunu merak etmektedir. Bu yazımızda Akbank’ın müşterilerinin kullanımına sunduğu birbirinden avantajlı özellikleri olan Akbank kredi kartı çeşitleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Çeşitleri

Kredi kartı çeşitleri bakımından banka müşterilerine pek çok öne çıkan kredi kartı modeli sunmaktadır. Bunlar arasında alışverişlerde chip para kazandıran kredi kartlarından, yine alışverişlerde Mil puan kazandıran kredi kartlarına, fatura ödeme talimatıyla otomatik fatura ödeyen kredi kartlarından anında kredi çekebileceğiniz kredi kartlarına kadar birbirinden avantajlı kart seçenekleri yer almaktadır. Siz de bir tüketici ve kredi kartı kullanıcısı olarak kendinize en uygun kredi kartını tercih ederek, alışverişlerinizde Akbank kredi kartı avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: Akbank Bankamatik Para Çekme Limiti

Akbank Neo Kredi Kartı

Akbank Neo kredi kartı çeşitleri bankanın müşterilerine sunduğu en bol avantajlar bulunduran kart türleri arasında yer almaktadır. Alışverişlerinizde hem kazanmak hem de yaptığınız alışverişler sonucunda puan biriktirmek istiyorsanız, Akbank Neo kredi kartı tam da size göre bir kart. Kendi bünyesinde;

 • Akbank Neo
 • Akbank Neo 1e1
 • Akbank Neo Private
 • Akbank Neo Business
 • Akbank Neo Ek Kart

olarak 5 farklı çeşidi bulunan Akbank Neo kredi kartları, sağladığı avantajlar ile bankanın öne çıkan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan kredi kartları arasında yer almaktadır.

Akbank Neo ile hem yurt içinde hem de yurt dışında gerek internet üzerinden gerekse de müşterisi olduğunuz mağaza ve restoranlarda size özel kredi kartı şifrenizi kullanarak dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında yine hem yurt içinde hem de yurt dışında kolaylıkla nakit çekebilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışveriş ve nakit tutarlarınız, Neo’nuzun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabınızdan otomatikman ve anında düşmektedir.

Akbank Neo Ek Kart

Akbank Neo ek kart talebi, özellikle halihazırda Akbank Neo kredi kartı kullanan kişilerin, eşlerine, çocuklarına veya diğer sevdiklerine çıkarmak için bankaya sunduğu bir istektir. Zira Ek kart talep etmeniz halinde vadesiz mevduat hesabınıza bağlı bir ek kart hesabı daha açılarak, yeni çıkarılan kredi kartı bu hesaba bağlanmaktadır.

Akbank Neo ek kartınıza, istediğiniz tarih ve saatlerde, yine istediğiniz meblağlarda ister haftalık ister aylık olacak şekilde para gönderebilirsiniz. Bunun yanında ek kart limitini belirlemek de tamamen müşterilere bırakılmaktadır. Bu noktada yapılması gereken tek şek ödeme miktarınızı belirlemeniz ve yapacağınız ödemelerin tarihlerini Akbank’a bildirmeniz.

Akbank Neo Kart Ücreti

Akbank Neo kredi kartı kullanım ücreti, bu karta başvuru yapmak isteyen kişiler tarafından da merak edilmektedir. Bankalar Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun yapmış olduğu son düzenlemelere göre her bankaya müşterilerine yıllık kullanım bedeli yani aidatı olmayan kredi kartı sunma zorunluluğu getirilmiştir. Bununla birlikte bankanın kendi politikasına göre diğer kredi kartı türlerinde yıllık aidat alma hakkı bulunmaktadır. Akbank Neo kredi kartı da bankanın bu alanda müşterilerinden yıllık kullanım ücreti talep ettiği kredi kartları arasında yer almaktadır. Her yıl değişen yıllık kullanım ücretleri hakkında detaylı bilgileri Akbank ile iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Akbank Neo Kampanya

Akbank Neo Kampanya

Akbank Neo kredi kartı kampanya ve fırsatları, bu kredi kartının kullanıcıları ile Akbank Neo kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Akbank Neo kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerde bol bol chip para kazanırsınız. Bu noktada 1 cihp para, 1 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Bunun haricinde indirim kampanyalarını yakından takip ederek alışverişlerinizde ekstra indirimler ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Akbank Neo Bakiye Sorgulama

Akbank Neo kredi kartı bakiye sorgulama işlemleri, bankanın sunduğu avantajlar ile 6 farklı yöntemden yararlanılarak yapılabilmektedir. Bunlar yöntemler;

 1. Müşteri Hizmetlerini aramak; 0850 222 25 25 telefon numarası ile
 2. Kısa mesaj atarak; Mobil yazıp 4425’e mesaj atarak
 3. ATM’lerden; Akbank bankamatiklerindeki “hesaplar” menüsünden
 4. Mobil uygulamadan; Akbank Direkt Mobil uygulaması ile
 5. Akbank şubelerinden; size en yakın Akbank şubesine şahsen başvuruda bulunarak
 6. İnternet üzerinden; Akbank resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak

Akbank Neo kredi kartı mevduatınızdaki bakiyenizi kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartı çeşitleri, Akbank’ın kullanıcılarına en çok avantaj sağlayan kredi kartları arasında yer almaktadır.  Axess kredi kartlarının tümünde; chip para, ekstra taksit seçenekleri, ek kart, hızlı para, taksitli avans, SMS para, nakit avans, taksitli borç transferi, otomatik fatura ödeme, body card, işsizlik sigortası, fon talimatı ve elektronik ekstre özellikleri bulunmaktadır. Akbank tarafından müşterilere sunulan Axess kredi kartı seçenekleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Axess Gold
 • Axess Platinum
 • Axess Business
 • Axess Sanal Kart
 • Axess KOBİ
 • Axess Temazsız

Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank Wings kredi kartı seçenekleri, özellikle sık sık yurt dışına seyahat eden müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Wings’in sunduğu ayrıcalıklara gelince, hem yurt içi hem de yurt dışında yapılan alışverişlerden Mil Puan kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda Axess üye iş yerlerinde yapmış olduğunuz alışverişlerinizde chip para kazanıp biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz chip paraları da dilediğiniz zaman Mil Puan’a çevirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak, bankanın sunduğu imkanlar dahilinde oldukça basittir. Zira kendinize en uygun Akbank kredi kartı başvurusunda bulunmak için bankanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu sayede şubesiz ve belgesiz başvuruda bulunabilir, hangi kredi kartını tercih ettiyseniz ona kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Öte yandan başvurunuzun bankanın yetkilileri tarafından incelenip onaylanmasının ardından da herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kartınız adresinize teslim gönderilmektedir. Akbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz gibi, size en yakın Akbank şubesine giderek, telefon, internet ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu